آرمین امیریان استودیو

درباره من:

 • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

  کمی برای معرفی کردن پروژه های هنری و فرهنگی کار مشکله که با چند جمله اهداف کلی را برای خواننده بیان کرد. به هرحال این طور باید با یک سری فرمول های متعارف گفته شه؛

  من آرمین امیریان هستم. هنرمند مستقل که بیش از سیزده سال هست فعالیت دارم. طی این سال ها با هزینه های شخصی پروژه های مختلفی را تهیه و تولید کردم که غالبا موضوع و اهداف اجتماعی داشته اند. جوایز معتبر بسیاری کسب شده که همگی در وبسایت و همچنین پلتفورم های سوشیال مدیا قابل مشاهده هستند. میتونید به هر کدوم خواستید سر بزنید و چکیده ای دستتون بیاد که من کی هستم و چی هستم و کارم چطوره. برای مثال توی اینستاگرم بخش های مختلفی هست که میتونید به طور تفکیک شده ببینید و بیشتر مطلع شید.


  چرا من در حامی باش هستم؟

  پروژه ای در ذهن دارم که بخشیش از توان مالی من فراتر هست. برای همین اینجا حضور دارم تا هر کسی علاقه داشت، بیاد و سهمی در ساخت فیلم این پروژه داشته باشه. پروژه ای که حاصل چند سال پژوهش من هست و برای اجرایی شدنش باید بیش از صدها ساعت انرژی و زمان بگذارم.

  سقف حمایتی وجود نداره چون هرچی بودجه بیشتر باشه، دست من هم در ساخت بازتر میشه ولی دست کم برای شروع به 100 میلیون تومان نیاز هست تا ۵۰درصد دیگه اش هم از هزینه شخصیم تامین کنم. اگر حامی عزیز بخواد، میشه توی تیتراژ اسم را نوشت ولی به هرکس که در ساخت سهیم باشه، یک نسخه اصلی در پایان پروژه خدمتش پیشکش میشه.

  پیشاپیش از توجه و حمایتتون ممنونم.

درحال بارگذاری صفحه...