hero2

پادکست بوم کست

پادکست بوم کست
ساخته شده در 1399/4/13
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می‌کنم؟

من علی بختیاری هستم و طرفدار محیط زیست. در دوران تحصیلم هم به عنوان یکی از اعضای انجمن علمی محیط زیست دانشگاه تهران فعالیت داشتم. به تازگی پادکستی راه انداختم به اسم بوم کست و سعی دارم مردم خوب کشور عزیزم ایران رو با اتفاقات تاریخی محیط زیست آشنا کنم.


اما چرا محیط زیست؟

چون معتقدم تمامی ما برای ادامه زندگی باید بدون تأمل در حفظ محیط زیستمون تلاش کنیم تا هم آینده خودمون و هم نسل بعدمون حفظ بشه. اما متاسفانه با وجود مشکلات زیادی در زندگیمون، از این کار فاصله گرفتیم و محیط زیست جایگاهش رو در اولویت‌های زندگیمون از دست داده. پس سعی من در اینه که بوسیله این پادکست کاری کنم که از این موضوع حیاتی غافل نشیم.


چرا من در حامی باش هستم؟

همونطور که احتمالا خودتون خبر دارید، تقریبا تمامی پادکست‌ها رایگان هستند. اما به این معنی نیست که به سادگی و بدون هیچ زحمتی ساخته شده باشند ( ) . پادکست ساز نیاز داره که زمان زیادی رو برای تهیه و آماده سازی هر اپیزود پادکستش اختصاص بده و جدا از این‌ها هزینه‌هایی هم براش داره که توضیح در مورد اونا از حوصله شما احتمالا خارجه. اما با این حال شخص پادکست ساز تمام تلاشش رو برای تولید بهترین میکنه. 


بزرگترین حمایت شما از این پادکست میتونه از طریق گوش دادن به اپیزود‌های اون از طریق اپ‌های پادگیر (مثل اپل پادکست یا گوگل پادکست) و آشنا کردن عزیزانتون با بوم کست و دنیای پادکست فارسی، صورت بگیره.


با این حال در این محل امکان حمایت مالی به صورت «کاملا اختیاری» وجود داره. حمایتی که هر چقدر کم (اما بشدت با ارزش) میتونه دلگرمی برای سازندگان بوم کست باشه. حمایت مالی شما در ارتقاء کیفیت بوم کست (چه در روایت و چه در ضبط پادکست و چه در نظم انتشار اپیزودها) نقش بسیار کلیدی رو بازی میکنه.


در نهایت هم از شما بخاطر اینکه در حفظ محیط زیست تلاش می‌کنید بسیار قدردانیم.من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند