درباره من:

 • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

  با سلام خدمت دوستان گرامی، علی هستم، مدیر و موسس سایت و کانال های یوتیوب و آپارات (E-LearnSchool) 

  من در رشته کامپیوتر شاخه نرم افزار تحصیل کردم، از 16 سالگی تا امروز هرروزه درحال یادگیری فنون جدید کامپیوتر از گرافیک گرفته تا برنامه نویسی و غیره... بوده ام و با اساتید مجرب و متبحر در این رشته همکاری داشته ام و تصمیم گرفتم علم و دانش این اساتید بزرگ رو بصورت مجانی و درقالب آموزش آنلاین و مجازی در اختیار همه ایرانیان بگذارم، البته از طریق کانال های آپارات و یوتیوب و سایت ای لرن اسکول و فکر کنم اولین باشیم در ایران که همچنین کاری رو انجام میدیم.


  چرا من در حامی باش هستم؟

  همیشه احساس میکردم که یک سایت یا کانال ویدیویی مثل کانال های آپارات و یوتیوب باید باشه که آموزش هایی با کیفیت بالا مثل آموزش های شرکت لیندا یا یودمی تولید کنه البته به زبان فارسی و به صورت مجانی در اختیار همه دانشجویان و علاقه مندان به آن رشته قرار بده ، تا اینکه تصمیم گرفتم خودم هزینه کنم و این آرزو رو محقق کنم تا همه ایرانیان در هرجای دنیا که هستن بتونن به زبان فارسی و با بهترین استادان در آن رشته آموزش مجازی ببینند ولی متوجه شدم که هزینه این کار خیلی زیاد هست و از توان من به تنهایی خارج است به همین منظور در حامی باش ثبتنام کردم تا باهم بتونیم این آرزو رو محقق کنیم. 

  من تا این لحظه با هزینه خودم آموزش نرم افزار سه بعدی مایا را تولید کردم که حدود 190 ساعت آموزش تخصصی(توسط استاد شاهین خالدی) هست که بعد از ادیت های لازم روی کانال ها قرار میگیره و در نظر دارم در حوزه گرافیک دو بعدی و سه بعدی تمام نرم افزار های مطرح رو آموزش بدم و همچنین در حوزه برنامه نویسی بصورت تخصصی با بهترین اساتید قرارداد ببندم تا آموزش زبان های برنامه نویسی مطرح دنیا مثل:  پایتون و C++ و C# و PHP و Java و JS و... رو در این کانال ها بصورت مجانی قرار بدیم.

  به امید پیروزی

درحال بارگذاری صفحه...