درباره من:

 • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

  با سلام خدمت دوستان گرامی، مدیر و موسس سایت و کانال یوتیوب  (E-LearnSchool) هستم

  من در رشته کامپیوتر شاخه نرم افزار تحصیل کردم، از 16 سالگی تا امروز هرروزه درحال یادگیری فنون جدید کامپیوتر از گرافیک گرفته تا برنامه نویسی و غیره... بوده ام و با اساتید مجرب و متبحر در این رشته همکاری داشته ام و تصمیم گرفتم علم و دانش این اساتید بزرگ رو بصورت مجانی و درقالب آموزش آنلاین و مجازی در اختیار همه فارسی زبان های دنیا بگذارم.


  چرا من در حامی باش هستم؟

  همیشه احساس میکردم که یک سایت یا کانال ویدیویی مثل کانال یوتیوب باید باشه که آموزش هایی با کیفیت بالا مثل آموزش های شرکت لیندا یا یودمی تولید کنه البته به زبان فارسی و به صورت مجانی در اختیار همه دانشجویان و علاقه مندان به آن رشته قرار بده ، تا اینکه تصمیم گرفتم خودم هزینه کنم و این آرزو رو محقق کنم تا همه فارسی زبانها در هرجای دنیا که هستن بتونن به زبان فارسی و با بهترین استادان در آن رشته آموزش مجازی ببینند ولی متوجه شدم که هزینه این کار خیلی زیاد هست و از توان من به تنهایی خارج است به همین منظور در حامی باش ثبتنام کردم تا باهم بتونیم این آرزو رو محقق کنیم. 

  من تا این لحظه با هزینه خودم آموزش نرم افزار سه بعدی مایا را تولید کردم که حدود 196 ساعت آموزش تخصصی(توسط استاد شاهین خالدی) هست که به تدریج روی کانال یوتیوب قرار میگیره و در نظر دارم در حوزه گرافیک دو بعدی و سه بعدی تمام نرم افزار های مطرح رو آموزش بدم و همچنین در حوزه برنامه نویسی بصورت تخصصی با بهترین اساتید قرارداد ببندم تا آموزش زبان های برنامه نویسی مطرح دنیا مثل:  پایتون و C++ و C# و PHP و Java و JS و... رو در این کانال ها بصورت مجانی قرار بدیم.

  به امید پیروزی

درحال بارگذاری صفحه...