hero2

پروژه NFT خوکچه هندی های وحشت زده

پروژه NFT خوکچه هندی های وحشت زده
ساخته شده در 1401/5/24
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

جذب سرمایه تبلیغات برای پروژه

به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان اهدایی از سمت یک حامی، یک NFT از مجموعه به ایشان اهدا خواهد شد به صورت رایگان در روز رونمایی از پروژه

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟
سلام من عارف هستم.بنیان گذار پروژه NFT خوکچه هندی های وحشت زده یا Freaked Out Piggies.
تیم ما حدود ۱.۵ سال است که در فضای NFTو Web3 مشغول فعالیت هستیم و ۴ ماه است که مشغول توسعه اولین پروژه ای فضای NFT هستیم که تیمشان همه از ایران هستند. و همه میدونید که سختی های زیادی برای فعالیت در بازار بین المللی برای ما ایرانی ها وجود دارد.
ما از شما خواهش مندیم با حمایت از ما ، به ما کمک کنید اولین پروژه ۱۰۰ درصد ایرانی فضای NFT رو به جایگاه بالا برسانیم.
 

چرا من در حامی باش هستم؟

هدف ما خلق اولین برند ایرانی در فضای NFT ایست. خلق کلکسیونی از آثار هنری بر بستر NFT که توسط هنرمندان و برنامه نویسان ایرانی توسعه داده شده است. 

کلکسیون خوکچه هندی های وحشت زده شامل ۱۰ هزار اثر هنری کاملا منحصر به فرد بر مبنای طرحی از شخصیت خوکچه های هندی میباشد.

برای شروع خوب و پرقدرت و تاثیر گذاری بر این بازار، ما نیاز به جمع آوری سرمایه لازم برای تبلیغات موثر میباشیم تا بتوانیم برای جامعه خریداران NFT های کلکسیون ما، مارکتی سود آور و بزرگ ایجاد کنیم.

وبسایت پروژه ما به آدرس https://freakedoutpiggies.com و همچنین آثار هنری ما که حاصل ماه ها زحمت هنرمند عزیز تیم ما میباشد کاملا آماده میباشد و در تلاشیم با جمع آوری سرمایه مورد نیاز تبلیغات ، در بازار بین المللی NFT جایگاه خوبی برای خود درست کنیم و ارزش NFTهای پروژه را که در اختیار سرمایه گذاران ما قرار میگیرند را بالا ببریم.

به تمام حامیان پروژه به تناسب کمکی که جمع آوری سرمایه مورد نیاز خواهند کرد، NFTهایی از پروژه در روز لانچ به رایگان اهدا خواهد شد تا از افزایش ارزش آن که ناشی که تبلیغات میباشد بهره ببرند.
به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان کمکی که یک حامی به پروژه ما میکند، یک NFT برای آن حامی رزرو میشود که روز قبل از لانچ پروژه به وی اهدا خواهد شد.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

100,000 تومان - توکن NFT رایگان

به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان اهدایی از سمت حامیان، یک توکن NFT از کلکسیون در روز قبل از لانچ به حامی گرامی به رایگان اهدا میگردد همچنین ویدئویی حاوی راهنمای فروش و سود آوری از NFT حامیان نیز برای آنها ارسال میگردد


تعداد بی نهایت