دستان سنگی | Hands of Stone

به چشم‌هاتون احترام بذارید.

شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

  • دستان سنگی کی ست؟

    امروزه، به‌ویژه در نسل جدید، از عاشقان کتاب کاسته شده و شاید انتقال محتوای داستان از طریق آن، برای جوانان دیگر تازگی نداشته و خسته‌کننده باشد؛ از طرفی، روزبه‌روز به‌تعداد علاقه‌مندان داستان‌های مصور و محتوای شرقی، از جمله، مانگا، مانهوا، مانها و حتی لایت ناول، افزوده می‌شود. به این سبب،‌ گروهی تأسیس کرده ایم که از روز تولد آن تا کنون، همواره در تلاش بوده ایم این محتوا را با بالاترین کیفیت در اختیار فارسی‌زبانان قرار دهیم؛ چه بسا به‌دلیل سخت‌گیری‌های‌مان، در پیچ‌وخم‌های آماده‌سازی محتوا، به‌سبب کمبود نیرو، کوتاهی‌هایی نیز داشته ایم. 

    دستان سنگی شاید اولین گروه غیررسمی و اینترنتی‌ای باشد که زبان‌نگاره‌ی (= رسم‌الخط) شخصی خود را دارد و به‌سبب آن، ترجمه را ویراستاری می‌کند، و محتوا را قبل انتشار به‌دست بازخوان می‌دهد تا محتوا با کم‌ترین نقص به‌دست خواننده برسد. همه‌ی این‌ها برای این است که برای چشمان شما احترام قائل ایم.


    چرا می‌باید به دستان سنگی کمک کنم؟

    بی شک، مراحل آماده‌سازی محتوا در دستان سنگی ساده نیست، و وقت و انرژی زیادی را می‌طلبد؛ اما دستان سنگی در قبال این زحمات، هیچ‌گاه هزینه‌ای را به‌اجبار از کاربر نگرفته است. این درگاه برای آن کسانی باز شده است که می‌خواهند از دستان سنگی حمایت مادی و معنوی کنند، و بدون شک این حمایت‌ها تماماً برای خود گروه است نه شخص حقیقیِ دیگری؛ و به‌قطع این حمایت‌ها سببِ بهبودی کیفیت و روند آماده‌سازی محتوا در دستان سنگی می‌شوند؛ زیرا که این حمایت‌ها روحیه افراد را در گروه بالا می‌برند.

درحال بارگذاری صفحه...