درباره من:

 • ایده ی سرم اطلاعات زمانی به ذهن ما خطور کرد که، افراد زیادی در اطرافمان سوالاتی در خصوص سلامتیشان داشتند، که اکثرا بی پاسخ می ماند.

  آنها به دنبال اطلاعاتی  بودند که بتوانند به یاری آن در جریان وضعیت جسمانیشان و ماهیت مشکلی که برایشان به وجود آمده قرار بگیرند. ولی با مراجعه به مطب پزشک بدون رفع نگرانی در این باره تنها  نسخه ای دریافت می کردند. که گاهی خواندن آن برای داروخانه هم سخت بود. با توجه به این موضوع ما به دنبال رفع خلا به وجود آمده در روند بهبودی افتادیم!آن چیزی نبود جز آگاهی!!!

  کسب آگاهی در حوزه ی پزشکی با توجه به تخصصی بودن این علم و درک نیازمند به پیش زمینه ی علوم پایه، با همراه کلی محتوای اینترنتی که تجویزات غیر علمی است . بیمار را عملا از این خواسته منصرف می کند.

  و نکته ی دیگر این بود که درگیری ما به عنوان پزشک در روند درمان باعث شده بیشتر در جریان سوالات پیش آمده برای بیماران قرار بگیریم.

  و در کنار بررسی پلت فرم های تهیه ی محتوا از همه مهمتر به نظرمان فرم پادکست آمد.زیرا در زمان دریافت محتوا شما کافیست تنها گوش خود را به ما بسپاریدو چون رشته ی پزشکی درگیر با مشاوره ی سلامتیست. از لحاظ ذهنی پذیرش این موضوع امکان پذیر است. در پایان امیدوارم از گوش دادن به پادکست سرم اطلاعات لذت ببرید. ما را با نظرات خود جهت بهبود کیفیت برنامه یاری فرمایید.



  چرا من در حامی باش هستم؟

  من سعی دارم تا حد امکان تولید پادکست را ادامه دهم ولی تولید محتوا در این زمینه کار پرخرج و زمان بری ست.علی رغم وجود هزینه های تولید با کیفیت ،ارزش محتوای اثر به گونه ایست که شما تاثیر آن را در زندگی خود خواهید یافت. انگیزه ی شخصی خود من در ابتدا اگاه بخشی ست و تا جایی که توان داشته باشم ادامه خواهم داد .در این میان حمایت شما موجب دلگرمی ست

درحال بارگذاری صفحه...