hero2

پادکست من بدونِ روتوش

پادکست من بدونِ روتوش
ساخته شده در 1400/12/06
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من فاطمه قزلباش هستم و بهمراه حامد، پادکست “من بدونِ روتوش” رو منتشر می کنیم. پیام اصلی تمام اپیزودهای این پادکست، تاکید بر توجه عمیقتر به اتفاقات معمول و روزمره ی زندگی و کسب تجربه از اون اتفاقه. اتفاقاتی که برای شما هم اتفاق افتاده باشه یا در اینده ای نزدیک، رخ بده.

 

چرا من در حامی باش هستم؟

حمایت از کسی که کار مفیدی برای ما یا جامعه انجام می ده و در ازای آن پولی نمی گیره، دونیت (Donate) کردن نام داره. درواقع کسی که یه فعالیت داوطلبانه رو انجام می‌ده، تصمیم‌گیری و قضاوت دربارۀ ارزش کار خودش رو، به شما مخاطبان واگذار کرده.  بنابراین، دونیت کردن یعنی حمایت از یک فرد، گروه یا سازمانی که دوستش داریم و مایل به استمرار فعالیتش هستیم. 

 

من در پادکست من بدون روتوش تلاش می کنم تا به سهم خودم، بخشی از فرهنگ و باورهای اشتباهی که در زندگی تک تک ما وجود داره، رو با بیان تجربیات خودم و بررسی اونها در هر اپیزود، اصلاح کنم، و باعث رشد مخاطبینم بشم، این تلاش فرهنگی و اجتماعی اصیل، برای ادامه مسیرش نیاز به حمایت شما شنونده ها داره.

حمایت شما شنونده فرهیخته، انگیزه ما رو برای ادامه راهمون بیشتر می کنه و به ما نشون می ده که مخاطبانی جدی و پیگیر داریم که ارزش کار ما رو درک می کنند و  این تلاش فرهنگی مستقل رو شایسته ی حمایت شدن می دونند.

از اینکه همیشه پادکست "من بدون روتوش" رو با شنیدن، کامنت دادن، لایک کردن و معرفی کردن به دوستانتون حمایت می کنید، ازتون ممنونم. به هر دلیلی، چه کمک مالی کنید و چه نکنید، هیچ چیزی بین ما و شما تغییر نخواهد کرد و همچنان پادکست من بدون روتوش، بصورت ماهیانه منتشر خواهد شد.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند