hero2

تَجربینُو | نسیمُگرام

تَجربینُو | نسیمُگرام
ساخته شده در 1400/9/04
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

عزیزان و حامیان گرامی؛

سلام!


من، سید سعید حسینی، دانش‌آموختۀ گرایش سیستم‌های کنترل در مهندسی برق از دانشگاه صنعت نفت، دانشجوی دکتری تاریخ و تمدن ملل اسلامی در دانشگاه تهران و بنیان‌گذار استارتاپ تجربینو هستم.


این روزها در حال کار بر روی رسالۀ دکتری و فراهم کردن مقدمات فرصت مطالعاتی به دانشگاه لوند در سوئد هستم. امیدوارم در این سفر، ضمن گشت‌وگذار در اروپا و ملاحظۀ روش علمی دانشگاه‌های آنان، تجربه‌هایی چند آموخته و از نتایج آن برای کمک به دانشجویان و پژوهشگران و دیگر علاقه‌مندان ایرانی به رشد علمی استفاده کنم.


به منظور کمک به دانشجویان و ترویج نشر آموخته‌های دانشگاهی و علمی، استارتاپ تجربینو را به عنوان پلتفرم به‌اشتراک‌گذاری تجارب دانشجویی بنیان‌گذاری کرده‌ام و اکنون به تدریج در حال کار بر روی آن هستم. در این پلتفرم، دانشجویان می‌توانند از تجارب خود بگویند، یادداشت بگذارند و آن را با دیگر علاقه‌مندان به اشتراک بگذارند و دیگران را راهنمایی کنند. امکان کسب درآمد برای دانشجویان دست‌به‌قلم و فعال نیز به منظور کمک به آنان، فراهم خواهد بود. در حال حاضر، وبلاگ این پلتفرم تقریباً آماده شده و به زودی فرآیند کدنویسی پلتفرم نیز آغاز می‌شود.


برای شناخت بیشتر من می‌توانید وب‌سایت شخصی‌ام به نام نسیمُگرام را ملاحظه کنید. شما هم‌چنین می‌توانید یادداشت‌های من در کانال تلگرامی‌ام را خوانده و در عمل با فعالیت‌ها و اهداف علمی‌ام آشنا شوید. با کمک به تجربینو و نسیمگرام، روند نشر آموخته‌های علمی به بیان خودمانی را آسان می‌کنید.


من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند