شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

 • به نام خداوند جان و خرد

  طرح متن باز : پاور بانک بینهایت شارژ


  پاوربانک بینهایت شارژ یک ژنراتور بدون سوخت است که بر پایه ی روابط فیزیکی و با تکیه بر انرژی درونی خودش، می تواند در حجم و اندازه های مختلف ساخته شده و انرژی تولید کند. نوع ساده و ارزان این ژنراتور با نام پاوربانک بینهایت شارژ، در دست طراحی و آزمایش است و برای تکمیل شدن و طراحی بهتر و دقیق تر به تجهیزات پیشرفته و حمایت مالی نیاز است.


  استفاده از سوخت های فسیلی یکی از دلایل عقب ماندگی کشور های وابسته به نفت می باشد. همچنین یکی از دلایل اصلی جنگ های گذشته، حال حاضر و آینده، چنگ اندازی به منابع نفتی و گازی کشور ها می باشد. با بهره گیری از منابع انرژی جدید می توان علاوه بر جلوگیری از بروز جنگ های احتمالی به پیشرفت اقتصادی و آبادانی و صلح در دنیا کمک شایانی کرد.

                     

  بسیاری از بیماری های خطرناک مثل انواع سرطان ها و بیماری های قلبی - ریوی به خاطر آلودگی هوا و مواد غذایی می باشد. با گسترش مولد های انرژی بدون سوخت و برق سوز کردن خودرو ها، خانه ها و کارخانه ها، می توان با کاهش سطح آلایندگی ها به افزایش سلامتی انسان و محیط زیست دست یافت.

                     

  در زمان وقوع جنگ، بلایای طبیعی مثل زلزله، سیل و طوفان، نیروگاه های اتمی و فسیلی می توانند بسیار خطرناک و آلاینده شوند. همچنین در این شرایط سوخت رسانی و تامین برق مورد نیاز جامعه با مشکل جدی روبرو می شود. تلفات انسانی و تخریب محیط زیست نیز در سطح گسترده شکل گرفته و چندین میلیارد خسارت مالی به دنبال خواهد داشت. با بهره گیری از روش نیروگاه های بدون سوخت نقطه ای و نیروگاه های خانگی و خودرو های بدون سوخت، می توان این خطرات و خسارت ها را به نزدیک صفر رساند و از بروز تلفات انسانی و آسیب به حیوانات، درختان و در کل محیط زیست، جلوگیری به عمل آورد.

                     

  شما می توانید علاوه بر پیش خرید این اختراع، با حمایت مالی بلاعوض در حد توان تان از پروژه ی متن باز "پاور بانک بینهایت شارژ" حمایت کنید و در ساختن جهانی بهتر با ما سهیم شوید.


  کسب اطلاعات بیستر در سایت رسمی پروژه

  3L3.ORG

  سپاس

درحال بارگذاری صفحه...