رامین زارع (پادکست کامپایل / اسکرین کست کامپایل)

شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

 • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

  من رامین هستم و شغلم برنامه نویسیه. مدت زیادیه که به صورت رایگان ویدیوهای آموزشی در مورد برنامه نویسی منتشر میکنم. همچنین پر کردن پادکست کامپایل از دیگر مشغولیاتیه که روش وقت میذارم. به علاوه یه وبلاگی شروع کردم که توی اون پست هایی در رابطه با حریم خصوصی در اینترنت و زندگی دیجیتال منتشر میکنم.


  چرا من در حامی باش هستم؟


  کارهایی که تاحالا انجام دادم و میدهم همگی رایگان بوده اند و خواهند ماند 

  من دو ایده برای کانال یوتیوبم دارم. یکی بسط و گسترش بحث ها به سمت معماری ها و تکنولوژی های جدید و دیگری گذاشتن لایو برنامه نویسی. در مورد پادکست دوست دارم به طور منظم تر اپیزود های بیشتر و با کیفیت بهتری منتشر کنم و برای وبلاگم نیاز به کمک، تبلیغ و مترجم دارم (و مسلما پرداخت هزینه به اونها) و حتما همه اینها را با علاقه شخصی خودم انجام میدم. همچنین من هر ماه هزینه هایی برای گرفتن اشتراک از پلتفرم های آموزشی میکنم که بتونم کتاب ها، سمینار ها و ویدیوهای جدیدی را دریافت کنم.

  هر کدوم از کارهایی که گفتم، از من زمان زیادی میگیرن و راستش را بخواهید گاهی از ادامه کار دلسرد میشم و یا سرعتم در انتشار مطالب کند میشه. فکر میکنم یک حمایت کوچیک از کسایی که دوست دارن، موتور متحرکی و دلگرمی باشه برای ادامه کارم. میزان مبلغ حمایت اصلاً برام مهم نیست.

  من اون هزینه حمایت را کاملاً اختصاص میدم به فریلنسر هایی که به من کمک میکنن سریعتر مطالب مفیدی بتونم آماده کنم. فریلنسرهایی برای ترجمه مطالب برای وبلاگ، طراحی کاور پادکست و ویدیو ها و احتمالاً تدوین پادکست صوتی


  با تشکر

  رامین زارع

درحال بارگذاری صفحه...