hero2

وقایع استارتاپیه

وقایع استارتاپیه
ساخته شده در 1399/4/10
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

ما کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

و

آورده اند که روزی در مملکت جای خالی جریده ای ساده فهم و عوام پسند در حیطه استارتاپ ها به شدت احساس شد. از آنجایی که سایر جراید و نشریات همگی مشغول اطلاع رسانی با بیان سخت بودند، عده ای رعیتِ دانشجو گرد هم آمدند و با خلاقیت خویش نشریه ای تحت عنوان وقایع استارتاپیه با شعار مدرن ترین نشریه کهن به وجود آوردند که با گفتار و نوشتار طنز توانستند اطلاعات سوپر تخصصیِ استارتاپی را رپورتاژ کرده و در اختیار عموم قرار دهند.
این نشریه با رسالت جمع آوری سرمایه های سرگردان جامعه و سوق دادن آنان به سمت فعالیت های استارتاپی و دانش بنیانی، اولین رسانه ای هست که اکوسیستم داخله و خارجه را با بیان ساده و فکاهی تحت پوشش قرار می دهد و سعی دارد تا فرهنگ تخصصی کارآفرینی و استارتاپی را بین عوام و خواص جا بیاندازد. این جریده در پاییز ۱۳۹۸ هجری خورشیدی برابر با صفر ۱۴۴۱ قمری و اکتبر ۲۰۱۹ میلادی توسط کمپانی سایه سپید تاسیس گردید.


چرا ما در حامی باش هستم؟

ما اینجاییم که فرهنگ دونیت جا بیوفته و تولید کنندگان محتوا برای ادامه مسیرشون تو دام تبلیغات نیوفتن. واقعیت اینه که مهربونی شما به هیچ وجه تو جیب اعضا تیم نمیره و ما تلاش میکنیم ابتدا زیر ساخت رو تقویت کنیم، تجهیزات لازم رو تهیه کنیم و ایضا این هزینه رو صرف معرفی بیشتر وقایع تو پلترفم های مختلف کنیم. سعی میکنیم گزاش های مالی دوره ای رو بصورت شفاف منتشر کنیم.

دمتون گرم که همراه ما هستید

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند