اعتماد در وب فضایی مناسب برای خلاقیت، آزادی عمل و فعاليت مستقلانه ايجاد می‌کند.

حامی باش به همه کسانی که ارزشی ایجاد کرده و به واسطه آن مخاطب دارند و می‌خواهند آن را به جلو ببرند سرويس می‌دهد. اين که شما در شبکه‌های اجتماعی فعال باشيد، نويسنده کميک، پادکستر، ويرايشگر يا وبلاگ نويس، فرقی نمی کند اگر يک جامعه پشت سرتان داريد و به دنبال آن هستيد که حمایت آن‌ها را جذب کنید، حامی باش بهترين راه برای حمايت از شماست.

صفحه‌ام را بساز
حامی باش

به فکر صفحه خودتان باشید

کاربران از شما حمايت خواهند کرد اگر احساس کنند شما به طور کامل در رويکرد مربوط به فعالیت خود مشغول هستيد بنابراين به شکل آن توجه کنيد! به طور واضح به جامعه مخاطبان خود توضيح دهيد چگونه حمايت آنها به شما کمک می‌کند. آن را در يک راه جامع، واضح و مثبت انجام دهيد. صفحه خود را به کسانی که ممکن است شما را نشناسند معرفی کنيد.

حامی باش
حامی باش

جامعه خود را متحول کنيد

حامی باش جالب است اما جادو نيست! نخستین حامیان افراد، طرفداران و عزيزان شما (خانواده، دوستان و ...) خواهند بود. با استفاده از صفحه خود می‌توانيد به آنها دسترسی پيدا کنيد و صفحه حامی باش خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذاريد.

حامی باش
حامی باش

برای قدردانی از هواداران و حامیان

در حامی باش، مقدار حداقل برای حمايت هزار تومان است. برای کسب حمايت بيشتر و قدردانی از حاميان خود پاداش‌های مناسب با مقادير مختلف ارائه دهيد و پیوند خود را با حامیان خود منحصر به فرد و استثنايی کنيد!

حامی باش