اعتماد در فضای اینترنت، شرایط مناسب برای خلاقیت، آزادی عمل و فعالیت مستقل را ایجاد می‌کند.

حامی باش به همه کسانی که ارزشی ایجاد کرده و به واسطه آن مخاطب دارند و می‌خواهند فعالیت خود را گسترش دهند کمک می‌کند. فرقی نمی‌کند شما در شبکه‌های اجتماعی فعال هستید، یا نویسنده کمیک، پادکستر، وبلاگ و یا ویرایشگر. اگر یک جامعه مخاطب در کنارتان دارید و به دنبال جذب حمایت بیشتر یا تامین سرمایه، به کمک طرفدارانتان، برای پیشرفت فعالیتتان هستید، حامی باش بهترین راه برای حمایت از شما است. در حامی باش، امکان جذب حمایت طرفداران از طریق دونیت فراهم شده است. این نوع جذب حمایت به صورت مستمر شکل می‌گیرد و امکان تعیین اهداف نیز وجود دارد.

صفحه‌ام را بساز
حامی باش

صفحه خودتان را بسازید!

مخاطبان اگر احساس کنند شما به صورت مستمر و با انگیزه در حال خلق ارزش هستید از شما حمایت خواهند کرد. به طور واضح به جامعه مخاطبان خود توضيح دهيد چگونه حمايت آن‌ها به شما کمک می‌کند. تمامی برنامه‌ها و اهداف خود را به صورت شفاف توضیح دهید. صفحه خود را به کسانی که ممکن است شما را نشناسند معرفی کنيد. در نهایت با کمک ارزش‌آفرینان، فرهنگ دونیت و فضای اعتماد متقابل در اینترنت به وجود می‌آید. فضایی که در نهایت به افزایش کمیت و کیفیت فعالیت خلاقانه منجر می‌شود.

حامی باش
حامی باش

جامعه خود را متحول کنيد

حامی باش جادو نمی کند! اولین حامیان شما احتمالا از میان طرفداران و یا آشنایان شما خواهد بود. بنابراین لازم است صفحه خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی به آن‌ها معرفی کنید. به طرفداران اهداف خود را شفاف توضیح دهید و نتایج حمایت آن‌ها را با خودشان به اشتراک بگذارید. در کنار فعالیت مستمر، ایجاد اعتماد و توضیحات شفاف است که باعث ترغیب جامعه مخاطبان به حمایت از شما و انجام دونیت می‌شود.

حامی باش
حامی باش

برای قدردانی از هواداران و حامیان

در حامی باش، مقدار حداقل برای حمايت هزار تومان است. برای کسب حمايت بيشتر و قدردانی از حاميان خود پاداش‌های مناسب با مقادير مختلف ارائه دهيد و پیوندی منحصر به فرد و استثنایی با حامیان خود بسازید. می‌توانید با پیشنهادات شگفت‌انگیز، طرفداران خود را به حمایت بیشتر ترغیب کنید. برای مثال به طرفداران خود پیشنهاد کنید در ازای مقدار مشخصی حمایت از شما، هدیه‌ای مرتبط به فعالیت شما دریافت می‌کنند. این هدیه لازم نیست خیلی پیچیده باشد! گاهی یک آلبوم امضا شده یا یک تی‌شرت برای هوادارن ارزش معنوی بسیار زیادی دارد.

حامی باش

درحال بارگذاری صفحه...