اعتماد در وب فضایی مناسب برای خلاقیت، آزادی عمل و فعاليت مستقلانه ايجاد می‌کند.

حامی باش به همه کسانی که ارزش‌آفرین هستند و محتوای رايگان ارائه می‌دهند و می‌خواهند آن را به جلو ببرند سرويس می‌دهد. اين که شما در شبکه‌های اجتماعی فعال باشيد، نويسنده کميک، پادکستر، ويرايشگر يا وبلاگ نويس، فرقی نمی کند اگر يک جامعه پشت سرتان داريد و به دنبال آن هستيد که حمایت آن‌ها را جذب کنید، حامی باش بهترين راه برای حمايت از شماست.

صفحه‌ام را بساز

به فکر صفحه خودتان باشید

کاربران از شما حمايت خواهند کرد اگر احساس کنند شما به طور کامل در رويکرد مربوط به فعالیت خود مشغول هستيد بنابراين به شکل آن توجه کنيد! به طور واضح به جامعه خود توضيح دهيد چگونه حمايت آنها به شما کمک مي کند. آن را در يک راه جامع، واضح و مثبت انجام دهيد. صفحه خود را به کساني که ممکن است شما را نشناسند معرفي کنيد.

جامعه خود را متحول کنيد

حامی باش جالب است اما جادو نيست! نخستين و پرطرفدارترين افراد طرفداران و عزيزان شما (خانواده، دوستان و غيره) خواهند بود. با استفاده از صفحه خود می‌توانيد به آنها دسترسی پيدا کنيد و صفحه حامی باش خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذاريد.

براي قدردانی از حمايت کنندگان

در حامی باش، مقدار حداقل برای حمايت هزار تومان است.برای کسب حمايت بيشتر و قدردانی از حاميان خود هدیه مناسب برای مقادير مختلف ارائه دهيد و هدیه خود را با منحصر به فرد و استثنايی کنيد!