قوانین و شرایط استفاده

قوانین سایت

هدف این سایت جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما این‌است که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد.

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.

این توافقنامه در برگیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و حامی باش می‌باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می‌دارید.

بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، حامی باش متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند.

کلیه اصول و رویه‏‌های حامی باش منطبق با قوانین جاری کشور و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های حامی باش تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

رفتار مورد انتظار از کاربران

همانگونه که ذکر شد، مسئولیت تمامی اطلاعات، داده ها، مقالات، فایلهای تصویری و ... که بصورت عمومی و یا خصوصی انتشار یافته، بر عهده شخصی است که آ‌ن‌ها را انتشار داده است.

سایت حامی باش تمامی محتوای موجود در صفحات را بررسی می‌کند و در صورت نبود مشکل اجازه انتشار مطالب را صادر می‌کند.

چنانچه محتوای صفحه‌ به تشخیص حامی باش، خلاف صریح قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، حامی باش از انتشار صفحه مورد نظر معذور است.

لازم به ذکر است تشخیص حامی باش در تایید صفحه ایجاد شده، رافع مسئولیت ایجادکننده صفحه نمی‌باشد.

از سرویس ما به چه منظورهایی نباید استفاده شود؟

انتشار مطالبی که از نظر حامی باش غیر قانونی، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور مطالبی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کننده باشد.

قرار دادن لینکهایی به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همینطور سایتهایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را زیر پا می‌گذارند.

جعل هویت اشخاص یا نهادها و همینطور نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهاد‌های خاص

جعل و دستکاری کردن مشخصات به منظور تغییر ماهیت اصلی محتویات منتقل شده از طریق سرویس‌های اینترنتی.

انتشار هرمفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.

تجاوز عمدی یا غیر عمدی به مواضع کاری، بیانات، قوانین ملی و بین المللی و هر رویه و مقرراتی که قدرت قانونی از آن حمایت کند.

تهدید کردن و هر گونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص و شرکت‌ها و نهادها از طریق این سایت.

تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی شده درباره فعالیت های غیر قانونی، ترویج آسیب های فیزیکی و صدمه زدن به گروهها و افراد (مثلا ترویج و آموزش ساخت بمب و یا سایر اسلحه‌ها و وسایل آتش زا)

استفاده از حامی باش بعنوان یک سرویس برای انتقال به سایتی دیگر.

استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.

حامی باش این حق را دارد که هر مطلب و محتوایی که مخالف مفاد مذکور در این توافقنامه باشد را حذف کنند.

حامی باش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

.حامی باش متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد

. در واقع با استفاده از سایت حامی باش، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که حامی باش همانند سایر وب‌سایت‌ها از کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی حامی باش و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و حامی باش حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی محفوظ می‌دارد.

حامی باش برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه استفاده امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

همانطور که قبلا گفته شد، تمام تلاش ما در این سایت بر اینست که رضایت شما کاربران فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه، به آنها پایبند باشند. اگر چنانچه مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا اینکه احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافقنامه را زیر پا گذاشته است، می توانید به ما ایمیل بزنید و ما را در جریان این موضوع قرار دهید. و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما در این زمینه به ما می‌دهید کاملتر باشد، رسیدگی ما بهتر خواهد بود. شما باید ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید و آدرس دقیق صفحه و حتی لغت، عنوان و یا جمله ای را که در برگیرنده چنین مضمونی بوده را معین نمایید. اما چنانچه شما این جزئیات را برای ما مشخص ننمایید، نمی‌توان به شکایت شما رسیدگی کرد.

مسدود کردن صفحه‌ها

طبق این توافقنامه شما توافق می‌کنید که حامی باش این حق را دارد که به صلاحدید خودش تا برطرف شدن مشکل صفحه اقدام به تعلیق صفحه شما نماید. دلایل آن می‌تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده داشته باشید، به این توافقنامه پایبند نبوده و در نوشته های خود به شخص یا اشخاصی توهین کرده باشید و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق این افراد بر ما اثبات شده باشد و مواردی از این قبیل... منجر به تعلیق صفحه می‌شوند.

حقوق انحصاری صاحبان صفحه

بر طبق این توافقنامه حامی باش متعهد می‌شود به کلیه حقوق اختصاصی صاحبان صفحه‌ها احترام بگذارد و در این توافقنامه از دیگر کاربران نیز می‌خواهد که آن‌ها نیز همین کار را انجام دهند.

به سبب جلوگیری از کلاه‌بردای، هر کاربر در حامی باش امکان واردکردن شماره‌ حساب‌های خود را دارد. کاربران می‌بایست تنها شماره‌ حساب‌هایی که به نام آن‌ها است را وارد کنند و حامی باش هیچ مسئولیتی در مورد حساب‌های متصل با نام افراد دیگر در حساب شخص دیگر نخواهد داشت. برای تأیید حساب وارد شده، حامی باش تصویر کارت ملی را از کاربر دریافت و در پایگاه داده‌های خود آرشیو می‌کند.

چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت و یا این توافقنامه داشتید با ما در میان بگذارید.