hero2

پادکست بیبلیوکست

پادکست بیبلیوکست
ساخته شده در 1402/11/09
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

بیبلیوکست چیست؟

پروژه‌ی بیبلیوکست زیرمجموعه‌ای از نشر آزادنامگان است، استارت آپی مستقر در برلین که قصد دارد کتاب‌های الکترونیک و صوتی به زبان فارسی منتشر کند.  کتاب‌های ما در این پادکست به رایگان در اختیار مخاطبان فارسی زبان پادکست در سر تا سر دنیا قرار می‌گیرند. این پادکست را می‌توانید در تمامی پلتفرم‌های مشهور پادکست از اینجا گوش کنید.
 

 

آزادنامگان کجاست؟

آزادنامگان یک انتشارات مستقل آنلاین است که در ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی توسط سید ابراهیم تقوی در برلین بنیانگذاری شده و کتاب‌های الکترونیک و صوتی در پلتفرم‌های بین‌المللی منتشر می‌کند. علاوه بر این‌ها آزادنامگان محصولات خود را در قالب پادکست بیبلیوکست به رایگان در اختیار عموم فارسی زبانان سراسر جهان قرار می‌دهد.


 

چرا ما در حامی باش هستیم؟

از آنجا که بخش اعظم جامعه فارسی‌زبان در ایران امکان دسترسی و خرید محصولات آزادنامگان را از فروشگاه‌های معتبر بین‌المللی را ندارند، انتشارات آزادنامگان که هدفش انتشار کتاب‌های فارسی است، محصولاتش را در قالب پادکست بیبلیوکست به صورت رایگان منتشر می‌کند و در اختیار عموم قرار می‌دهد. از این رو برای سرعت بخشیدن به کار و ترجمه کتاب‌های بیشتر، مخاطبین عزیز در صورت تمایل می‌توانند از ما به این طریق حمایت کنند.
 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند