قوانین

قوانین سایت

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.

این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و حامی باش می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید.

تنها هدف این سایت جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد.

بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، حامی باش متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند.

حامی باش این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد،  تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد.

رفتار مورد انتظار از کاربران

همانگونه که ذکر شد، مسئولیت تمامی اطلاعات، داده ها، مقالات، فایلهای تصویری و ... که بصورت عمومی و یا خصوصی انتشار یافته، بر عهده شخصی است که آنها را انتشار داده است. سایت حامی باش تمامی محتوای موجود در صفحات را بررسی می‌کند و در صورت نبود مشکل اجازه انتشار مطالب را صادر می‌کند. 

از سرویس ما به چه منظورهایی نباید استفاده شود؟

  • انتشار مطالبی که از نظر حامی باش غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان آور، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور مطالبی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کننده باشد.
  • قرار دادن لینکهایی به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همینطور سایتهایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را زیر پا می گذارند.
  • جعل هویت اشخاص یا نهادها و همینطور نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهاد های خاص
  • جعل و دستکاری کردن مشخصات به منظور تغییر ماهیت اصلی محتویات منتقل شده از طریق سرویس های اینترنتی.
  • انتشار هرمفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.
  • تجاوز عمدی یا غیر عمدی به مواضع کاری، بیانات، قوانین ملی و بین المللی و هر رویه و مقرراتی که قدرت قانونی از آن حمایت کند.
  • تهدید کردن و هر گونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص و شرکت ها و نهادها از طریق این سایت.
  • تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی شده درباره فعالیت های غیر قانونی، ترویج آسیب های فیزیکی و صدمه زدن به گروهها و افراد ( مثلا ترویج و آموزش ساخت بمب و یا سایر اسلحه ها و وسایل آتش زا )
  • استفاده از حامی باش بعنوان یک سرویس برای انتقال به سایتی دیگر.
  • استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.

 

حامی باش ممکن است که نمایش صفحه کاربری را از صفحه اصلی این سایت حذف نماید. (مثلا در لیست آخرین صفحه‌های به روز شده ) و همینطور حامی باش و مدیران آن این حق را دارند که هر مطلب و محتوایی که مخالف مفاد مذکور در این توافقنامه باشد را حذف کنند.

.

همانطور که قبلا گفته شد، تمام تلاش ما در این سایت بر اینست که رضایت شما کاربران فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه، به آنها پایبند باشند. اگر چنانچه مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا اینکه احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافقنامه را زیر پا گذاشته است، می توانید به ما ایمیل بزنید و ما را در جریان این موضوع قرار دهید. و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما در این زمینه به ما می دهید کاملتر باشد، رسیدگی ما بهتر خواهد بود. شما باید ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید و آدرس دقیق صفحه و حتی لغت، عنوان و یا جمله ای را که در برگیرنده چنین مضمونی بوده را معین نمایید. اما چنانچه شما این جزئیات را برای ما مشخص ننمایید، نمی‌توان به شکایت شما رسیدگی کرد.

مسدود کردن صفحه‌ها

طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که حامی باش این حق را دارد که به صلاحدید خودش تا برطرف شدن مشکل صفحه اقدام به تعلیق صفحه شما نماید. دلایل آن می تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده داشته باشید، به این توافقنامه پایبند نبوده و در نوشته های خود به شخص یا اشخاصی توهین کرده باشید و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق این افراد بر ما اثبات شده باشد و مواردی از این قبیل... همینظور شما بر این موضوع توافق می نمایید که ممکن است مسدود شدن صفحه بدون اطلاع قبلی باشد.

حقوق انحصاری صاحبان صفحه

بر طبق این توافقنامه حامی باش متعهد می شود به کلیه حقوق اختصاصی صاحبان صفحه‌ها احترام بگذارد و در این توافقنامه از دیگر کاربران نیز می خواهد که آنها نیز همین کار را انجام دهند.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت و یا این توافقنامه داشتید با ما در میان بگذارید.