hero2

حمایت از سازمان جهانشمول احرار

حمایت از سازمان جهانشمول احرار
ساخته شده در 1401/8/06
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

 

ما درحال تأسیس دپارتمان، ارگان و بنیادهای جدیدی درزمینه فرهنگ‌سازی، مدرناسیون، نوآوری، فعالیت‌های انسان دوستانه، ساخت پرورشگاه مدرن، ساخت مدرسه و دانشگاه‌های نوین، محرومیت‌زدایی، مبارزه با فقر و اعتیاد و اشاعه صلح جهانی هستیم، به این صوب از تمامی ملل و دول جهان دعوت به عمل می‌آورم تا در این راه بزرگ و تاریخ‌ساز به ما بپیوندند.


برای دست‌یابی به این اهداف و فعالیت در این راه نیاز به سرمایه‌گذاری و حمایت مالی وسیع داریم، بودجه تمام سازمان‌های غیردولتی و بین‌المللی توسط حامیان آنها تأمین می‌شود، جهان‌شمول احرار نیز تا قبل از بهره‌برداری دپارتمان تولید و خدمات و ارائه محصولات های-تک به بازار، برای پیشبرد اهداف و آرمان‌ها نیاز به حمایت مالی و سرمایه‌گذاری دارد، افرادی که دنبال کسب درآمد هستند با سرمایه‌گذاری در سازمان و پروژه‌های اقتصادی می‌توانند سرمایه خود را افزایش دهند، و کسانی که در پی تغییر جهان و باورمند به آرمان احرار هستند، با حمایت مالی می‌توانند به این آرمان و راه بزرگ کمک کرده و مثمر ثمر واقع شوند.
جهان‌شمول احرار با یاری و حمایت شما بر تمام چالش‌ها فائق می‌گردد و نویدها را به منصه ظهور خواهد رساند.  - ما چیستیم؟
ما سازمانی نخبه‌گرا و به دنبال تغییر وضع موجود در جهان و مأموریت خود را هدایت نسل بشر و خارج کردن آن از چاه تاریکی و جهل میدانیم.
ما به‌طور جهان‌شمول در حال ساخت یک ساختار و نظام نوین و برتر سیاسی، آموزش و پرورش و کاری هستیم.
ما سیستم و سازمانی منسجم و متحد، حرفه‌ای، کارآمد و ساختارمند و محیطی متفاوت برای فعالیت و رشد و به چالش کشیده شدن و شکوفایی افراد فراهم می‌نمایم تا ظرفیت‌های واقعی مغز انسان را کشف و نسل بشر را به مقام واقعی خود برسانیم.
ما مکلفِ به چالش کشیدن محدودیت‌های بشر هستیم.

جهانشمولیسم ایده ای است که ما به جهانیان تقدیم کرده ایم
- جهانشمولیسم "مافوق-ایدئولوژی" است که هر شخصی بی‌دین و با دین می‌تواند به آن بپیوندد، ما یک کل واحد هستیم و بدون کل، جزء وجود نخواهد داشت.
- حال جمیع جهان با تمام اختلافات می‌توانند بر سر یک "مافوق-اندیشه" باهم متحد شوند و به توافق رسند، این "نقطه‌نظر مشترک جهان‌" خواهد بود و برای اولین بار در تاریخ، تمام انسان‌ها می‌توانند یک اندیشه مشترک داشته باشند.
 
ما اکنون به مشارکت و حمایت‌های شما نیاز داریم، جهان درگیر معضل‌های بسیاری مانند فقر و گرسنگی و نابرابری و بی‌عدالتی است، موج اطلاعات غلط مردم را دو قطبی و جوامع را فلج می‌کند، حقوق بشر روزانه مورد تجاوز قرار می‌گیرد، تنش و درگیری افزایش‌یافته و هرروز بسیاری کشته و آواره می‌شوند، بحران‌های اقلیمی و گرمایش زمین و از دست دادن تنوع زیستی و نابودی جنگل‌ها، شیوع بیماری‌ها زمین را تهدید می‌کند.
اما ما می‌توانیم همه‌چیز را تغییر دهیم، انسان بارها اثبات کرده با اتحاد و همکاری می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد، برای انجام این کار ما به خلاقیت، شجاعت، وفاداری و تعهد نیاز داریم تا وضع موجود را به چالش بکشیم و تحولات بزرگی را رقم بزنیم.
سازمان جهان‌شمول احرار در تلاش برای ایجاد جهانی بهتر و توسعه‌یافته، آزاد و متحد است و در این راه حمایت شما تأثیرگذار خواهد بود.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند