hero2

Amoozesh new

Amoozesh new
ساخته شده در 1401/6/04
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

با سلام و درود بنده محمد هستم از تهران زندگی میکنم و در حوضه های کامپیوتری ، ادیت ، تدوین ، فتوشاپ ، طراحی پوستر ،تراکت و… فعالیت دارم و هر کاری که فکرشو بکند می تونم انجام بدم و بهش افتخار میکنم 🤘❤️ 

بنده در حال حاضر در یوتیوب فعالیت دارم و یکی از مدرس های یوتیوبی هستم تمام آموزش های ما رایگان 💥رایگان هست چه در یوتیوب چه در اینستاگرام چه در تلگرام رایگان من همراه شما هستم و راه درست یوتیوب رو نشون شما میدم 🌹.

آدرس چنل یوتیوب بالای همین صفحه هست می تونید با کلیک کردن ویدئو ها رو تماشا کنید سوالی بود بپرسید ازم ما کمال میل پاسخگو هستم. 

چرا من در حامی باش هستم؟

بنده برای این از حامی باش میخوام استفاده کنم چون هر مدرسی ، هر تدوین کردی نیاز به این داره که تجهیزاتی رو برای خودش به مرور زمان تهیه کن و گاهی هم شاید اون وسیله مبلغ بالای داشته باشه یا شاید هم نشه تهیه کرد به دلیل مسائل مالی کشور در اینجا هست که از شما دوستان کمک میگرم هر کسی که حمایت میکنه خیلی خیلی ممنونم .

🟥حمایت کردید دونیت زدید برام می تونید در اینستاگرام بهم اطلاع بدید و من هر کاری که در یوتیوب داشته باشید رو به کامل میل پاسخگو هستم و همیشه سریع جواب شما داده میشود .

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

30,000 تومان - حمایت مالی = مشاوره رایگان ۱ ماه


تعداد بی نهایت