hero2

رسانۀ تخصصی دانشگاه کسب‌وکار

رسانۀ تخصصی دانشگاه کسب‌وکار
ساخته شده در 1403/1/11
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

ما کی هستیم و چرا این رسانۀ رو ساختیم؟

ما در رسانۀ دانشگاه کسب‌وکار تیمی هستیم متشکل از چند جوان با انگیزه که هدف اصلیمون ساخت یک رسانۀ قوی در حوزه کسب‌وکار هستش. ما ماموریت خودمون رو تولید محتوای با کیفیت و رایگان در وب فارسی می‌دونیم و همواره تلاش می‌کنیم محتواهایی رو در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی تولید و منتشر کنیم که به ایرانی‌ها کمک ‌کنه راه خودشون رو در کار و زندگی پیدا کنن، امیدواریم هر روز بتونیم در راستای این ماموریت قدم برداریم.

چرا ما در حامی باش هستیم؟

همونطور که در بالا گفتم ما تمام محتواهایی که تولید می‌کنیم رو به رایگان در اختیار همه قرار می‌دیم و هیچگونه پولی از مخاطبامون دریافت ‌نمی‌کنیم اما ازونجایی که ما هم برای زندگی کردن و ادامه دادن این مسیر نیاز به درآمد داریم از طریق تبلیغات کسب درآمد می‌کنیم و این منبع اصلی درآمد ماست، یعنی ما به سازمان‌ها و افراد مختلف کمک می‌کنیم بیشتر دیده بشن تا محصولات و خدمات خودشون رو به فروش برسونن و در عوض مبلغی رو به ما پرداخت می‌کنن.

ما عاشقانه مخاطبامون رو دوست داریم و کلی برنامه داریم براشون، که هر چقدر بزرگ‌تر بشیم توانایی ما برای انجام اون برنامه‌ها بیشتر میشه. ما صفحه حامی باش رو ساختیم تا پلی باشه برای اون دسته از افرادی که محتواهای ما تونسته بهشون کمک کنه و دوسدارن تو این مسیر ارزشمند حامی ما باشن و به بزرگ شدن ما کمک کنن. حمایت کردن شما به هر نحوی که باشه باعث دلگرمی ما برای ترویج فرهنگ کارآفرینی در ایرانه.

 

ارادتمند همگی 😊💛

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند