hero2

CS50x Tehran

CS50x Tehran
ساخته شده در 1402/1/24
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

درباره دوره CS50:

سی اس فیفتی دوره آموزش مبانی علوم کامپیوتر و آشنایی با منطق و الفبای برنامه نویسیه که نخستین بار در دانشگاه های هاروارد و ییل ارائه شد. با اضافه شدن امکان شرکت در دوره به صورت آنلاین در تمام جهان تعداد شرکت کنندگان این دوره در سال جاری از ۵ میلیون نفر عبور کرده!

دوره ی سی اس فیفتی یک دوره ی Open-License هستش که به تمام دنیا این اجازه رو میده تا به صورت رایگان و با اسم CS50x همراه با پسوند اسم مکان برگزاری محتوای دوره رو با زبان و فرهنگ خودشون هماهنگ کنن و برگزارش کنن.

مجموعه ی CS50x Tehran هم به صورت مستقیم تحت نظارت سی اس فیفتی هاروارد فعالیت میکنه تا این دوره رو به صورت کاملا رایگان و با بهترین کیفیت آموزشی در اختیار همه ی مردم ایران بذاره.


چرا ما در حامی باش هستیم؟

ایده ی برگزاری این دوره به صورت رایگان چند ماه قبل از شروع دوره بین تیم ما شکل گرفت. و تصمیم گرفتیم در راستای عمل به مسئولیت اجتماعیمون که اون رو آموزش رایگان و با کیفیت به همه مردم ایران میدونیم،‌این دوره رو به صورت رایگان برگزار کنیم تا همه ی بچه ها و افرادی که امکان داره توانایی مالی شرکت در دوره های پولی رو نداشته باشن بتونن آموزش رایگان ولی در کلاس جهانی ببینن.

 ممکنه از بین این بچه ها در آینده نخبه های کامپیوتر و برنامه نویسی ای متولد بشن که شاید در نبود دوره های رایگان هیچوقت این امکان براشون پیش نمی اومد که بتونن استعداد خودشون رو بروز بدن.

و ما امیدواریم تا با جا انداختن فرهنگ دونیت و حمایت در ایران بتونیم این امکان رو فراهم کنیم که افراد توانمند از لحاظ مالی بتونن در آموزش رایگان و رشد بچه های این مرز و وم از طریق برگزاری دوره های رایگان سهمی داشته باشن. ممنون که با کمک هاتون به هرچه بزرگ تر و با کیفیت تر برگزار شدن دوره کمک می کنید.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند