hero2

ChitaanPitaan

ChitaanPitaan
ساخته شده در 1401/2/18
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

درود. سروش دلفی‌م. گردوننده‌ی پادکست کتاب‌خونی چیتان پیتان. یک معلم ساده که دغدغه‌ی رشد فرهنگ کتاب‌خونی رو داره. کسی که می‌خواد آمیخته‌ی با کتاب باشه و پروای دیگران رو هم به خواندن کتاب، به هر روشی که شده، به دست بیاره. به ادبیات پارسی و به زبان انگلیسی هم بسی علاقه‌مندم و گاهی ترجمه هم می‌کنم. همونطور که می‌دونید راه و روش این پادکست متفاوته و حیطه‌ی کاری‌ش وسیع‌تر هم می‌شه.

این پادکست به کتاب‌های مشهور ایرانی و خارجی که به هر دلیلی کمتر شنیده شدن، تعلق داره.

در این پادکست شما تنها صدای یک گوینده رو نمی‌شنوید. شما متن کتاب رو با صدای چندین و چند گوینده‌ی آقا و خانم می‌شنوید و به گمونم، همین سنت‌شکنی به تنهایی برای جذب مخاطب ایده‌ی قشنگی باشه.

اما فعالیت چیتان‌پیتان، هرچند ویژه‌ی کتاب و کتاب‌خونیه، اما صرفا در حوزه‌ی پادکست و ساخت فایل صوتی نخواهد بود و حیطه‌های گسترده‌تری رو دربرمی‌گیره که فعلا بذارین جریانش سربسته بمونه تا زمانی که خودم بازش کنم :)

من با این پادکست بهتر تونستم خودم رو به کتاب گره بزنم و به هر حال، فعالیتم رو در این پادکست ادامه می‌دم.

کمکی که از شما درخواست دارم برای انگیزه‌ی بیشتر و ادامه‌ی بهتر این پادکسته. که به این درک برسم ادامه‌ی این فعالیت برای دست‌کم یک نفر دیگه جز من، اندکی مهمه. چون برای کتابه و کتاب خوندن.

راستشو بخواید من تک و تنها هستم. با کسی همکاری ندارم (هرچی گشتم همکار پیدا نکردم) و تک و تنها دارم روی این پادکست کار می‌کنم. اگه قصد همکاری هم داشتین بهم پیام بدین. (ویرایش فایل‌های Word و تدوین صدا با Adobe Audition)

ممنونم که زمان گذاشتین.


 

چرا من در حامی باش هستم؟

این صفحه رو یکی از دوستان مجازی‌م بهم معرفی کرد. هیچ‌گونه توقعی در کار نیست. انتخاب کردم فعالیتی که دارم کاملا رایگان باشه اما برای ادامه‌ی فعالیت به حمایت شما نیاز دارم.

به قول عزیزی، هرچند نگاهمون به کسب و کاری که داریم خودمحور و خودگرا باشه اما‌ در پایان، برای مخاطب کار می‌کنیم.

امیدوارم نتیجه‌ی کار من برای شما ارزشی فراتر از انتظارتون رو داشته باشه…

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند