hero2

دَسَنداز بند

دَسَنداز بند
ساخته شده در 1401/5/21
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

سلام دوستان
ما دسنداز بند هستیم که کار خودمون رو از سال ۹۷ شروع کردیم. از ابتدای کار، کیفیت خروجی محتوا و شعر و ویدیو و آهنگش برامون خیلی مهم بوده. همیشه دوست داشتیم به شعور مخاطب احترام بذاریم و قبل از هر شخصی، خودمون رو مخاطب کارهامون در نظر می‌گرفتیم.
منتها اگه پیگیر کارهای ما بوده باشید می‌دونید که پیج ما اکثر مواقع بالا و پایین‌هایی داشته و گاهی یه مدت محتوا نداشتیم. چرا؟ چون ساخت همچین محتواهایی انرژی و زمان و هزینه‌ی زیادی می‌بره و گاهی مجبور می‌شدیم به دلیل مسائل مالی، تمرکز و زمانمون رو بذاریم روی فعالیت‌هایی غیر از دسنداز بند. یا گاهی بیشتر محتواهای پیج تبلیغاتی می‌شد. (که هرچند همون‌ها رو هم با تمام توانمون سعی می‌کنیم خلاقانه و جذاب باشن، ولی به هر حال چیزی نیستن که دوست داشته باشیم کار اصلی دسنداز بند باشه)
 

حالا اما تصمیم گرفتیم این ساختار رو تغییر بدیم و دسنداز بند بشه تمرکز اصلیمون. ولی برای این کار، نیاز به کمک شما داریم. شمایی که محتواهای دسنداز بند رو دیدید و دوست داشتید، یا دوست دارید بیش از قبل محتوای خوب و کمتر از قبل محتوای تبلیغاتی از ما ببینید. چون این چیزیه که خودمون خیلی دوست داریم اما گاهی به دلایل مالی مجبور می‌شیم تمرکزمون رو بذاریم روی کارهای تبلیغاتی.
خلاصه که دوستان، شاید به نظر نیاد، ولی تولید موزیک‌ویدیو‌های باکیفیت برای دسنداز بند (که صرفاً یک پیج سرگرمی دیده می‌شه) هزینه‌های زیادی داره. اگر ازش لذت می‌برید، لطفاً ازمون حمایت کنید 😊

با تشکر
پژمان و هومن از گروه دسنداز

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند