hero2

کتاب گویا

کتاب گویا
ساخته شده در 1402/4/20
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

خرید هدفون با کیفیت

برای ویرایش فایلهای صوتی که خودم یا همکارانم تولید می کنند به یک هدفون با کیفیت نیاز دارم.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

سلام. فرید حامد هستم، گوینده و تولید کننده کتاب صوتی. بیش از ده سال است که در این زمینه فعالیت می کنم.هدفم از تولید و نشر کتاب گویا کمک به گسترش فرهنگ مطالعه است. زندگی ماشینی و مشغله های کاری و روزمرگی ما را از مطالعه دور کرده. با در اختیار داشتن کتاب های صوتی می توانیم زمان زیادی را به مطالعه اختصاص دهیم. هنگام رانندگی یا در اتوبوس و مترو و …

برای گسترش فرهنگ مطالعه از طریق کتاب های صوتی، سالهاست که در تلگرام یک کانال فعال دارم و گوینده های زیادی رو جذب کردم. گوینده هایی که به رغم صدای خوب و اجراهای بینظیرشون شناخته شده نیستند و کارهاشون کاملا از روی عشقه.

به موازات فعالیت در تلگرام در کست باکس  هم کانال های “کتاب گویا” ، “داستان های شاهنامه به نثر ساده” و “شرح مثنوی معنوی” رو راه اندازی کردم.
 

چرا من در حامی باش هستم؟

برای گسترش فعالیتم و حمایت از دوستانی که در تولید کتاب با من و کتاب گویا همکاری می کنند. در طول ده سال گذشته دوستان زیادی را به ضبط کتاب و نشر آن تشویق کردم . هم در زمینه آموزش و هم در زمینه همکاری برای ادیت و میکس آثار صوتی و رفع اشکالات خوانشی در خدمت علاقه مندان بوده ام. 

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

30,000 تومان - یک نسخه کتاب صوتی

این کتاب صوتی از بین آثار منتشر شده توسط موسسه نوار است که توسط اینجانب خوانده شده است. کافیست در سایت یا اپ نوار نام “فرید حامد” را جستجو کنید و کتابی را انتخاب نمایید.


تعداد بی نهایت