hero2

پادکست فارسی کتابخوانی نون سبز

پادکست فارسی کتابخوانی نون سبز
ساخته شده در 1402/5/12
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

 

سلام به همه دوستان و همراهان عزیز پادکست نون سبز

 

مسعود موسوی هستم، پادکستری که با انرژی و علاقه به کتاب‌ها، محتوای پادکست نون سبز رو تولید می‌کنم. مدتیه که با شما عزیزان در این مسیر قرار دارم و از همراهی‌تون خیلی خوشحالم. هدفم اینه که کتابخوانی رو به همه معرفی کنم و با هم به دنیای جالب هر کتاب سفر کنیم. 

 

با اینکه این روزها پادکست‌ها بسیار محبوب شدند، اما تولید محتوا و راه‌اندازی یک پادکست به هزینه‌های خاص خودش نیاز داره (از هزینه‌های تجهیزات و تیم ضبط صدا و ویرایش گرفته تا هزینه‌های نگهداری و ارتقاء سرورها و پلتفرم‌های پخش پادکست). منم برای ادامه‌ی این مسیر و ارائه بهتر محتواها، نیاز به حمایت شما دوستان و شنوندگان عزیز دارم.

 

 اگر مایلید به من کمک کنید تا این مسیر رو ادامه بدم، می‌تونید با کمک مالی، بنده رو حمایت کنید تا بتونم منابع بیشتری رو به ایجاد محتوا اختصاص بدم و با بهبود کیفیت تجهیزات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و توسعه تیم پادکست، همچنان بهترین‌ها رو براتون خلق کنم و محتواهای با کیفیت‌تری تولید کنم؛ چیزی که مهمه، اینه که پادکست‌ نون سبز، همیشه رایگان و در دسترس عموم هست و حمایت‌های شما، فقط انگیزه‌ای برای بهتر شدنه. 

 

دوستان عزیز، حمایت و همراهی شما، همیشه برام ارزشمند بوده و من از این حمایت‌ها عمیقاً سپاسگزارم. علاوه بر حمایت مالی، اگر دوست دارید، پادکست نون سبز رو با دیگران به اشتراک بذارید و نقدها، پیشنهادات و نظراتتون رو برام ارسال کنید.

 

با تشکر از شما بابت همراهی و حمایتتون، همیشه منتظر حضور شما در پادکستم هستم و امیدوارم که با هم ادامه‌ی این روند رو طی کنیم.

مسعود موسوی

پادکست فارسی کتابخوانی نون سبز

لینک‌های پادکست: 

https://zil.ink/greennpodcast 

https://linktr.ee/greennpodcast
ارتباط با نون سبز:
 [email protected]

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند