hero2

همراه شو

همراه شو
ساخته شده در 1400/11/01
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

همراه شو

پروژه همراه شو مستندسازی چندمنظوره ایست در حوزه تاریخ فرهنگ و هنر با چاشنی موسیقی در بستری از ایران شناسی به سبک خودمان . قصد دارم برای اولین تور رزیدنسی کویر بیابانک برای تکمیل کادر فنی از صدابردار و تصویربردار و کارگردان هنری دعوت به کار بکنم . علاوه بر این تامین تجهیزات و ادوات مورد نیاز و همچنین هزینه سفر و اقامت هم بخش دیگری از مخارج اولین اپیزود از پروژه همراه شو هستند . سعی کردیم با همراه کردن چند مهمان بعنوان مسافر تور رزیدنسی قسمتی از هزینه هارو تامین کنیم اما هنچنان نیمی از بودجه مورد نیاز برای رسیدن به کیفیتی که برای خروجی کار مدنظرمونه رو کم داریم .

 .

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

خودتان را معرفی کنيد و بنويسيد چه فعاليتی انجام می دهيد و چه مدت از فعاليت شما می گذرد. اينکه بتوانيد خود را در چند خط معرفی کنيد کسانی که صفحه شما را مشاهده کنند به راحتی شما را خواهند شناخت و از فعاليت شما مطمئن خواهند شد.

یونس فتاحی هستم موسس مجله گیتاریستهای ایرانی (IGM) . 

پژوهشگر مستقل حوزه موسیقی الترناتیو ایران . 

مهندس صنایع و کارشناس ارشد مدیریت . با ۸ سال سابقه تدریس در دانشگاههای مختلف .  پروژه آی جی ام در حقیقت موضوع پورپوزال پژوهشی من در سال ۲۰۱۱ برای مقطع دکترای تخصصی مدیریت در یکی از دانشگاههای کشور نیوزیلند بود که متاسفانه برای دریافت بورسیه با مشکل مواجه شد و بطور رسمی نتوانستم آنرا به سرانجام برسانم و پس از کش و قوصهای فراوان و کسب تجارب بیشتر در حوزه موسیقی آلترناتیو ایران تصمیم گرفتم آنرا بصورت غیررسمی و کاملا شخصی و باتکیه بر فرصتی که فضای مجازی دراختیارم می گذارد انجام بدهم . پژوهشی کیفی در حوزه موسیقی . تعریف پژوهش کیفی در علوم اجتماعی معادل تحقیق میدانی و حضور بی واسطه در جامعه مورد پژوهش است .


 

چرا من در حامی باش هستم؟

در اینجا از چگونگی تصمیم خود برای استفاده از بستر حامی باش بنویسید، اهداف شما چیست و چگونه حمایت های دریافتی شما می تواند زندگی، کیفیت و یا کمیت فعالیت شما را تغییر دهد و اینکه چه کاری با حمایت های دریافتی خود خواهید کرد. شفافیت بسیار مهم است و می تواند کلید موفقیت در جذب حمایت ها باشد.

پژوهش میدانی در حوزه موسیقی و ثبت مدون اطلاعات و پخش آن در قالب یک فیلم مستند سریالی حقیقتا پروژه ایست که نیازمند تامین بودجه از محل بودجه ملی و از مسیر ارگانهای متولی  فرهنگ و هنر است اما پس از چندسال تلاش خودساخته به این نتیجه رسیدیم از مسیرهای دیگری بدنبال پیدا کردن حامی باشیم

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند