hero2

Historia

Historia
ساخته شده در 1402/5/09
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

تهیه میکروفون

ما به این آگاهیم که کیفیت نامناسب صدا یکی از نقاط ضعف اساسی ویدیوهای ماست.

به همین منظور قصد داریم با کمک شما دوستان، یه میکروفون نیمه حرفه‌ای ارزون قیمت تهیه کنیم تا این ضعف رو از بین ببریم و کیفیت کارمون رو ارتقا بدیم. 

مطمئنا حمایت شما عزیزان باعث دلگرمی و تعهد ما در این مسیر خواهد بود.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

ما دو تا برادریم (احسان و محسن). 

حدود زمستون ۱۴۰۱ بود که کانال هیستوریا رو استارت زدیم؛ و در ابتدا کنجکاوی‌ها و علایق‌مونو تبدیل به ویدیوهای همه فهم میکردیم و نشر میدادیم. اما به مرور اهداف‌مونو مشخص‌تر کردیم و تمرکز اصلی‌مونو گذاشتیم روی تاریخ، البته تاریخی که از زبون سینما روایت میشه. 

پس اگه بخوایم خیلی مختصر بگیم در هیستوریا چه فعالیتی میکنیم ،باید بگم هیستوریا در اصل کانالیه درباره‌ی سینما. ولی تفاوت ما با انبوه کانالهای سینمایی دیگه چیه؟ این‌که ما فیلم‌ها رو نه نقد و بررسی می‌کنیم، و نه تحلیل و موشکافی. 

کار ما دقت و توجه به پس زمینه‌ی تاریخی و سیاسی فیلم‌هاست. و تلاشمون اینه که این پس زمینه تاریخی رو به صورت داستانی و جذاب برای شما تعریف کنیم. 

و امید داریم این ویدیوها باعث بشه وقتی دارید این فیلم‌ها رو تماشا می‌کنید، ذهنیت روشن‌تری درباره عقبه‌ی تاریخی داستان فیلم‌ها داشته باشید.

چرا من در حامی باش هستم؟

با وجودی که بیش از یک سال در یوتیوب فعالیت میکنیم، متاسفانه هنوز به درآمدزایی از یوتیوب نرسیدیم. بنابراین برای ادامه کار، و برای ارتقای سطح کیفیت کارمون به کمک شما دوستان نیاز داریم. 

مطمئنا حمایت شما عزیزان باعث دلگرمی و تعهد ما در این مسیر خواهد بود.

 ممنونم

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند