hero2

آموزش رایگان هر فارسی زبان، هر جا

آموزش رایگان هر فارسی زبان، هر جا
ساخته شده در 1401/12/18
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

سلام

حمیدرضا رضاپور هستم، دانشجو، مدرس؛ 

مشغول فعالیت در حوزه آموزش و تهیه منابع آموزشی با رویکرد کاربردی و البته با رعایت سرفصل های وزارت علوم .  دروسی با توجه به اراده سرفصل های جدید آموزشی برای رشته کامپیوتر در دانشگاه تدوین می شوندکه تهیه و نشر مطالب و آموزش های فارسی برای این سرفصل ها نیاز به تحقیق و آماده سازی منابع دارد از طرفی به دلیل تقاضای کاربران منابعی بیشتر استفاده می شوند که سریعتر در اینترنت توزیع و سئو شوند.

از طرفی متاسفانه یا خوشبختانه مطالبی که سئوی بهتری داشته باشند معمولا جدای از محتوا به عنوان رفرنس در بلند مدت استفاده می شوند که یکی از  چالش های رشته هاست.

سعی می کنم مطالب و سرفصل های جدید را در حوزه های مختلف تهیه، گاهی ترجمه، پیاده سازی، آموزش و در اختیار علاقمندان قرار دهم. که این مهم زمان بر و هزینه بردار است.

از طرفی عدم وجود آموزش های رایگان با توجه به شرایط اقتصادی باعث می شود، دانشجویان و دانش آموزانی با استعداد که در مناطق کم برخوردار زندگی می کنند از ادامه راه منصرف شوند.پس این راه باید ادامه داشته باشد، مدتی است تمام منابع آموزشی چارچوب مند به دلیل هزینه های تامین از حالت رایگان خارج شده اند. این موضوع اگر در تمام حوزه ها مقبول باشد در آموزش به نظرم مقبول نیست.

پس خوب است اگر ادامه یابد....

بعضی از مدرسین و دانشجویان در پیام هایی تقاضای مشارکت در تامین بخشی از هزینه های تهیه و انتشار آموزش های دانشگاهی را داشتند، در همین راستا و جهت تامین هزینه برای دعوت از سایر اساتید برای برگزاری و ضبط دوره های آموزشی این صفحه در سایت حامی باش راه اندازی تا پیشبرد اهداف در این مسیر نیز ادامه یابد.

 

امید که در این راه به اندازه نقطه شک، در حاشیه کتاب زندگی موثر باشد.

 

نشانی سایت :Https://Hrezapour.ir

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند