hero2

MA

MA
ساخته شده در 1403/3/11
8
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

ماجرای کانال MA چیه؟

توی کانال ما کسایی جمع شدن که بهبود کیفیت زندگی‌شون مهمه! انقدر مهم که حتی برای دودکردن‌شون هم ارزش قائل‌اند و تفریح بسیار هنرمندانه و ظریف پیپ‌کشیدن رو انتخاب کردن! لذت بردن از پیپ صبروحوصله می‌خواد و یادگیری!

در کانال ما برای بیشتر لذت بردن از پیپ آموزش‌های مفصلی می‌دیم.

همچنین با نقد صریح سازندگان، توتون‌ها، فروشندگان و بستر جامعه‌ی اهل، تلاش می‌کنیم که این تفریح جمعی و دنج خودمون همیشه سالم، پویا و با کیفیت بمونه!


چرا دنبال حمایت مالی هستیم: ما طرف اسموکرهاییم؛ و نه فروشندگان و سازندگان!

از ابتدای تأسیس MA صراحت در بیان نظرات و بی‌تعارف‌بودن در زمینه‌ی نقد رو شجاعانه رویه‌ی خودمون کردیم! 

چون حس کردیم تعارفات زمینه‌سازی می‌کنه برای مدارا و چشم‌پوشی از مشکلات! این چشم‌پوشی و به‌به‌وچه‌چه کردن‌های بیهوده در نهایت باعث ضرر به ما اسموکرها میشه و خیلی اوقات محصولی رو می‌گیریم که تعریف پشتش زیاد بوده ولی در واقعیت که خودمون می‌خوایم استفاده‌اش کنیم می‌فهمیم اونطوری نبود که می‌گفتن!

همین رویکرد صادقانه و صریح طبیعتاً باعث میشه که از سمت فروشندگان یا سازندگان حمایت مالی در قالب اسپانسرینگ نشیم، و حتی اگر هم بشیم، ترس ما ازینه که باز مراعات کنیم و برای اینکه اسپانسر بیشتری بگیریم چشممون رو به روی برخی از مشکلات ببندیم!

برای همین صریحاً میگیم که مهم‌ترین حامی شما برای این ادامه‌ی این مسیر شما هستید! ما توی تیم اسموکرهاییم و برای اسموکرها هر دعوایی رو به جون خریدیم و می‌خریم!

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

8 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند