hero2

مهدی مشایخی

مهدی مشایخی
ساخته شده در 1401/6/28
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

سلام چطورین؟ 

من مهدی مشایخی هستم و سعی می‌کنیم تا ماشین لرنینگ و دنیای هوش مصنوعی رو باهم به صورت ساده باهم یادبگیریم و باهم پیشرفت کنیم! ما سعی می‌کنیم مسائل ماشین لرنینگ و مفاهیم اون رو که از نظر بقیه سخت و دشوار هست را به صورت آسان برای همه علاقمندان هوش مصنوعی آموزش بدیم. مثل مسائل ریاضی و بعضی از مفاهیم که نیاز به درک بالایی داره و به صورت صحیحی تدریس نمیشه.

به نظر من یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای همه امری ضروری شده و تقریبا همه علاقمندان باید این مباحث رو یادبگیریند تا با کمک به ارتقای جامعه و حتی بهبود کارشون کمک کنه ، امروزه هوش مصنوعی توی هرکاری لازم هست و باید بلد باشیم.

 

چرا من در حامی باش هستم؟

ساخت و تولید محتوا ارزشمند در این زمینه به زمان و هزینه نیاز داره ولی ما تمام این محتوا ها رو به صورت رایگان منتشر میشه. پس کمک‌های شما باعث میشه که ما بتونیم محتوای باکیفیت و ارزشمند تری برای شما عزیزان ارائه بدیم و بتونیم که بیشتر و بهتر فعالیت کنیم. 

کمک و حمایت های مالی شما میتونه ما تجهیزات تولید محتوای بیشتری تهیه کنیم و درنهایت محتوای رایگان و ارزشمندتری برای شما دوستان عزیز ایجاد کنیم.

دونیشن یا حمایت شما کاملا اختیاری هست ما از صمیم قلب ازتون تشکر می‌کنیم که به ترویج علم و رشد فردی و جامعه مون کمک می کنید و تمام تلاش‌مون رو می کنیم تا بهترین خودمون رو ارائه بدیم. 

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند