hero2

محفل جنگزده

محفل جنگزده
ساخته شده در 1402/11/04
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

انتشار آثار بصورت داستان صوتی، ساخت کمیک و ترجمه‌ی آثار و انتشار آن

تصمیم بر آن داریم که جدای از انتشار صوتی آثار برخی از داستان‌ها را به زبان انگلیسی ترجمه کرده و بصورت کمیک در سایت‌های معتبر منتشر کنیم

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من بهنام زلاند هستم. متولد ۱۸ اسپند ۱۳۶۱ خورشیدی که از سال ۱۳۷۱ بازیگری تئاتر را بصورت جدی آغاز و از سال ۱۳۷۶ وارد عرصه‌ی نمایشنامه‌نویسی شدم. نمایشنامه‌ی جزیره‌ی گنج؛ رؤیای گربه‌ها یکی از آثار منتشر شده‌ی من توسط انتشارات ایهام است که امکان تهیه‌ی آن در سایت‌های مختلف وجود دارد.

چرا من در حامی باش هستم؟

یک سالی است که تصمیم گرفتیم داستان‌هایم را به صورت صوتی و کاملن رایگان منتشر کنیم. در این بین چندین اثر در کانال تلگرام محفل جنگزده منتشر شده که با اقبال بسیاری روبرو گشته ولی برای ادامه‌ی کار و انتشار آثار نیاز به حمایت مخاطبین وفادارامان داریم تا بتوانیم با سرعت و دقت بیشتری آثار را به سمع و نظر مخاطبین برسانیم. با حمایت شما، در گام نخست درک خواهیم کرد هنوز هستند کسانی که ارزش آثار ارائه شده توسط ما را می‌دانند و در ادامه می‌توانیم از پس هزینه‌های ساخت و انتشار آثار بربیاییم.

پس با حمایت از ما، برگی از تاریخ را ورق بزنید، همان برگه‌ای که تلاش دارد آثار ادبی یک نویسنده‌ی رئالیسم‌جادویی را در میان جامعه جا بیندازد.

جنگزدتونوم 

 

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

1,000,000 تومان - حامیان برتر

به عزیزانی که به طور مستمر جهت انتشار آثار یاریمان کنند، یک نسخه‌ از کتاب جزیره‌ گنج؛ رویا گربه‌ها، امضا شده توسط مؤلف را دریافت خواهند کرد 


تعداد بی نهایت