hero2

آموزش مجازی ریاضی دکتر علاء

آموزش مجازی ریاضی دکتر علاء
ساخته شده در 1402/1/24
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

خرید لپ تاپ به روز برای از بین بردن نویز صدا در فیلمهای آموزشی

سلام به همه شما عزیزان. قصد دارم با حمایتهای مالی شما دوستان گلم، یه لپ تاپ به روز بخرم تا مشکلات صدا و تصویر رو در فیلمهای آموزشی اصلاح کنم و فیلمهای جدید رو بدون مشکل فنی ضبط کنم. منت میذارید و کمکهای شما در واقع کمک به همه دانشجوها و کسانی هست که دنبال ترویج علم هستند.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

سلام به همه دوستان عزیز، علی علاء هستم مدرس دروس ریاضی. بیش از ده سال سابقه تدریس ریاضی در مقاطع مختلف تحصیلی دارم و به مدت چهار سال در فضای مجازی با تولید محتواهای آموزشی فعالیت دارم. 

حتما در کانال آپارات تدریس‌های بنده رو مشاهده فرمودید که همه اونها به صورت رایگان در آپارات قرار داده شده. در مورد کیفیت فیلم‌ها نمی‌تونم اظهار نظر کنم ولی از اینکه به اینجا اومدید تا به کیفیت کار کمک کنید از شما تشکر می‌کنم.

چرا من در حامی باش هستم؟

در این مدتی که فعالیت مجازی داشتم، تجربه های گوناگونی کسب کردم و مایل هستم این تجربیات رو در اختیار علاقمندان به ریاضی قرار بدم. از اونجایی که شغل بنده تدریس هست برای تولید محتواها نیاز به همیاری و کمک شما دوستان عزیز دارم تا بتونم محتواهای دقیقتر و با کیفیت بالایی تولید کنم و در اختیار شما عزیزان قرار بدم.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

1,000,000 تومان - برای رسیدن به هدف ماهانه

درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه محضر شما که مظهر مهر هستید و از تبار باران، فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی است.

از اینکه برای بالا بردن کیفیت محصولات آموزشی، همقدم شدید از شما سپاسگزارم.


تعداد بی نهایت