hero2

صفحه طرفداری ناصر عبداللهی

صفحه طرفداری ناصر عبداللهی
ساخته شده در 1402/5/27
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

اینجا صفحه طرفداری ناصر عبداللهی است !

کسی که به موسیقی ایران اعتبار بخشید ..

این روزها موسیقی خوب نمیشنویم و این تنها انگیزه ی من برای باز نشر آثار استاد ناصرعبداللهی شد که حتی برای یک لحظه هم که شده حال خوبی رو از طریق شنیدن یک موسیقی سالم یا خاطراتی که از اون موسیقی داریم تجربه کنیم ، جدای از اینها ناصریا برای ساخت موسیقی ارزشمند بسیار تلاش کرد و این رو وظیفه ی خودم دونستم که بیش از پیش با آثارشون آشنا بشیم !

لینک صفحات اینستاگرام و تلگرام با لوگوی برنامه مربوط در همین صفحه نمایش داده شده ، لطفا جهت بازدید صفحات رو لوگوی برنامه مربوطه کلیک کنید ( توجه : لطفا vpn خود را روشن کنید )


 

چرا من در حامی باش هستم ؟!

تقریبا ۲ سالی هست که این صفحه برای ناصر عبداللهی تاسیس شد ! اما همونطوری که میدونید فعالیت در صفحات مجازی نیازمند وقت بسیار و هزینه هایی از قبیل اینترنت و خرید اشتراک برنامه های ادیت کلیپ ها و .. میباشد ! من از شما دوست داران ناصریا درخواست دارم هرقدر که از شنیدن یک قطعه با صدای ناصریا و تصاویر که با ادیت های متفاوتی که تا به امروز بوده لذت بردید ، از صفحه ی خودتون حمایت کنید ! تمام تلاش من برای نشر اثار و بهتر و بیشتر شدن فعالیت در صفحات ناصر عبداللهی اسطوره موسیقی جنوب و ایران خواهد بود !

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند