hero2

خیریه سفره نخل

خیریه سفره نخل
ساخته شده در 1402/5/15
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

خرید چرخ خیاطی برای ساماندهی شغل رهایی یافتگان اعتیاد

در‌مجموعه سفره نخل یک کمپ ترک اعتیاد وجود داره ، بیماران اعتیاد بعد از ترک نیاز به انگیزه برای پاکی دارن پس تصمیم گرفتیم که به کمک شما یک کارگاه خیاطی برای ساماندهی بچه ها راه اندازی کنیم ، توی این راه تنهایم اما میدونیم‌ که شما کمکمون میکنید ، اینجا در این منطقه محروم ما رو تنها نذارید . 

از درآمد این خیاط خونه میتونیم طرح غذارسانی به کودکان رو گسترش بدیم ، زنان عزیز سرپرست خانوار رو بیشتر کمک کنیم و برای درمان بیماری بچه های مناطق‌محروم سیستان و بلوچستان خیلی کارها بکنیم . 

 

ما هر هفته از کارامون بهتون گزارش میدیم و خیالتون راحت میکنیم که خیرتون به دست اهلش میرسه . 

حتی اگر نمیتونید یا معذوریت برای کمک نقدی دارید و حتی اگر میتونید در تهیه چرخ خیاطی و پارچه بهمون کمک کنید لطفتون رو از ما دریغ نکنید .   

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

ما خیریه سفره نخل در سیستان و بلوچستان هستیم ، کار‌ما خدمت و کمک به همه کودکان سیستان و بلوچستان ، زنان سرپرست خانوار و معتادان کارتن خواب ، ما در خیریه مون برای بچه ها در سنین مدرسه ابتدایی غذارسانی انجام میدیم تا بچه های بیشتری بتونن حداقل به بهانه غذا و این صبحانه اندک با سواد بشن و ناجی خودشون و خانواده هاشون باشن.

ما برای معتادهایی که میخوان درمان بشن کار ایجاد میکنیم و کمکشون میکنم که رها و پاک بمونن .

ما برای بچه های خوب و مظلوم سیستان و بلوچستان شرایط حداقلی رو فراهم‌میکنیم تا از بهداشت فردی و غذایی برخوردار باشن .

 


 

چرا من در حامی باش هستم؟

برای کمک به بچه ها و رسیدن به آرزوهامون در سفره نخل نیاز به کمک و همیاری شما داریم پس اینجایم تا این کمک رو ازتون بخوایم .

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند