hero2

پادکست تاریخ دراما

پادکست تاریخ دراما
ساخته شده در 1402/2/02
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

هزینه‌های جاری (گرافیک، کتاب، سایت، تبلیغات و...)

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

تاریخ دراما، با هدف روایت داستانی و سریالی تاریخ معاصر ایران تأسیس شد. دنبال کردن تاریخ به شکل داستانی و سریالی و با واکاوی مهم‌ترین وقایع و حساس‌تربن تصمیمات و اثرگذارترین شخصیت‌ها دو دستاورد مهم دارد:

۱) رسیدن به آرامش درونی (آن هم در این دوران سخت)

۲) دست‌یافتن به نگاهی درست نسبت به گذشته و آینده 


 

چرا من در حامی باش هستم؟

تاریخ دراما یک پادکست است اما انواع محتواهای تصویری و متنی را هم در شبکه‌های اجتماعی مختلفش منتشر می‌کنیم.

تولید و انتشار اپیزودهای اصلی به صورت ماهانه، تولید و انتشار رمان صوتی کلیدر به صورت هفتگی و از همه این‌ها گذشته؛ تولید و انتشار مستندهای تاریخی در کانال یوتوب تاریخ دراما نیاز به مخارج گوناگونی دارند.

به این‌ها اضافه کنید: هزینه‌های تبلیغات، با هدف آشنا ساختن افراد بیشتری با تاریخ کشورمان و همچنین، نیاز به ارتقا وسایل ضبط و تدوین؛ همگی هزینه‌های فراوانی را ایجاد می‌کنند.

از شما عزیزان دعوت می‌کنم که با حمایت مالی خود، در هر اندازه که تمایل دارید، حامی تاریخ دراما باشید. رسانه‌ای که هم به فکر حال و روان مخاطبش است و هم دغدغه آگاهی و اندیشه او را دارد.

ارادتمند شما، علی فیضی.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

10,000 تومان - تشکر بابت هر حمایت

در ازای هر پاداش، یک پیام تشکر اختصاصی از طرف رسانه تاریخ دراما.


تعداد بی نهایت
3,000,000 تومان - حضور به‌عنوان مهمان

هر عزیزی که در این سطح حمایت کند، مشخص است که با وجود تمامی مشکلات موجود؛ دغدغه ویژه‌ای بابت تاریخ‌اگاهی هم‌وطنانش دارد.

دوست دارم با چنین فردی صحبت کنم و بخشی از صحبت‌های آن عزیز را در پادکست منتشر کنم تا دیگران هم از حضور چنین کسانی و اندیشه‌های‌شان آگاه باشند و قوت قلب بگیرند.


تعداد بی نهایت
5,000,000 تومان - حضور در پادکست و هدیه رمان کلیدر با امضا

اگر از میان همراهان تاریخ دراما، کسانی در این سطح از رسانه خودشان حمایت کنند؛ نه تنها نقش موثری در ادامه پیدا کردن این  رسانه و بالاتر رفتن کیفیت محتواهایش داشته‌اند، بلکه به نوعی یک تهیه کننده افتخاری هم به حساب می‌آیند.

در مقابل این حمایت، هم برای صحبت کردن و انتشارش در پادکست از حامی دعوت می‌شود و هم یک دوره کامل ۵ مجلدی رمان کلیدر با امضا خودم خدمت ایشان تقدیم خواهم کرد. با افتخار  


تعداد بی نهایت
100,000 تومان - تشکر و ارسال لینک اختصاصی

عزیزانی که این مبلغ رو حمایت کنند، لینک اختصاصی و داخلی مستندها براشون ارسال میشه تا به راحتی بتوانند کلیپ‌ها رو زودتر از دیگران تماشا کنند.


تعداد بی نهایت
300,000 تومان - تشکر رسمی در تیراژ

عزیزانی که به این اندازه حمایت کنند، نام‌شان با هر عنوانی که خودشان بخواهند در تیراژ مستندها جزو حامیان قید می‌شود.


تعداد بی نهایت
1,000,000 تومان - تشکر‌ رسمی در سوشال مدیا

عزیزانی که به این مقدار حمایت کنند، در تمام کانال‌های سوشال مدیای تاریخ دراما از آنها نام برده می‌شود و متنی به خط خود آنها قید می‌شود در جهت ثبت نیت ارزشمند آنها. 


تعداد بی نهایت