hero2

پادکست ویدیوگیمی AAA INDIE

پادکست ویدیوگیمی AAA INDIE
ساخته شده در 1401/2/25
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

پادکست ویدیوگیمی AAA INDIE

دو دوست و همکار که مدت‌ها راجع به بازی‌های ویدیویی نوشتند و به تولید آیتم‌های ویدیویی پرداخته‌اند، اکنون در پادکست AAA INDIE مشغول صحبت راجع به ابعاد مختلف جهان ویدیوگیم می‌شوند؛ از شرح مهم‌ترین ابعاد اخبار مهم بازی‌های روز تا بررسی کنسول‌ها و آثار قدیمی و جدید. تفاوتی ندارد که موضوع داغ و مد نظر چه باشد. گاهی می‌توان به موشکافی دقیق تریلر جدید یک بازی مورد انتظار پرداخت و گاهی می‌شود اوج و فرود یک فرنچایز محبوب طی سال‌ها را بررسی کرد. بعضی مواقع هم باید به سراغ انتخاب بهترین و محبوب‌ترین بازی‌ها از جوانب مختلف رفت. تلاش ما این است که حدودا هر دو هفته یک بار، قسمت جدید پادکست AAA INDIE تقدیم شما شود.

فرقی نمی‌کند؛ هر محتوا یا گفت‌وگوی مرتبط با جهان شگفت‌انگیز بازی‌های ویدیویی در AAA INDIE جا دارد. ما سال‌ها به هنر هشتم عشق ورزیدیم و حالا می‌خواهیم واضح‌تر از همیشه این عشق را با شما نیز در میان بگذاریم.

اثرگذاری انکارناپذیر حمایت‌ها

محمدحسین و علی در اصل به انجام فعالیت‌هایی مداوم در بزرگ‌ترین رسانه‌ی سرگرمی فارسی‌زبان می‌پردازند؛ کارهایی همچون نویسندگی مقالات و سناریو که عاشقانه انجام می‌شوند. همچنین نباید از یاد برد که تولید پادکست AAA INDIE (تریپل ای ایندی) به معنی واقعی کلمه هزینه‌بر، زمان‌بر و صد البته انرژی‌بر است. در نتیجه قطعا حمایت‌های شما گیمرهای عزیز روی تداوم تولید پادکست تریپل ای ایندی (AAA INDIE) تاثیر می‌گذارد و حتی به احتمال فراوان باعث افزایش ویدیوهای کانال یوتیوب AAA INDIE می‌شود.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند