hero2

AATVR

AATVR
ساخته شده در 1402/7/09
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

جهان با سفیران AAT زیباتر است!

ما در فاز اول به دنبال توسعه برند AAT و جذب سفیرانی توانمند برای پیشبرد اهداف پروژه هستیم.

خوش آمدید به AATVR، جایی که آموزش با نوآوری در تلاقی پایداری و یادگیری فراگیرانه می‌آید. AATVR،  یک پلتفرم آموزشی نوآورانه است که هدف آن تغییر نگرش به مدیریت پسماند و جدایی آن را از طریق یادگیری جذاب می‌باشد.

ویژگی‌های ما:

  • یادگیری فراگیرانه: در میانه صحنه‌های واقعی واقعی قرار بگیرید که شما تصمیم‌ها می‌گیرید، تبعات را تجربه می‌کنید و واقعاً با چالش‌های مدیریت پسماند مواجه می‌شوید.
  • چالش‌های تعاملی: در فعالیت‌های عملی شرکت کرده و درک شما از جدایی پسماند، بازیافت و پایداری را افزایش دهید.
  • منابع جامع: با استفاده از اتاق آموزشی ما، به دانش اعماق در مورد اصول مدیریت پسماند و زندگی پایدار دست پیدا کنید.

پیوستن به ما در این ماجرا: از ما حمایت کنید تا آماده‌سازی برای راه‌اندازی AATVR را تجربه کنید. به اشتراک‌گذاری ایمیل‌های ما برای دریافت به‌روزرسانی‌ها و از اولین افرادی باشید که این رویکرد نوآورانه به آموزش مدیریت پسماند را تجربه می‌کنند. همراه ما باشید تا با هم به یک ماجراهای جدید در یادگیری بپردازیم و تجربه یادگیری را از یک تلاش فعال به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز تبدیل کنیم.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

20,000 تومان - پاکبان طبیعت (Nature Sweeper)

شما یکی از پاکبانان طبیعت AAT هستید و یک کارت دیجیتال یادبود دریافت خواهید کرد که می توانید آن را دانلود و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!


تعداد بی نهایت
50,000 تومان - افسر مجازی پایداری Virtual Sustainability Officer

با حمایت خود، مجموعه ای از 5 پس زمینه دسکتاپ و گوشی هوشمند AATVR را علاوه بر پاداش پیشین دریافت خواهید کرد.


تعداد 200
100,000 تومان - جنگجوی طبیعت Nature Warrior

با این حمایت نسخه آلفا را دریافت کنید. پیش از انتشار نهایی آن، یک کپی دیجیتالی از نسخه اولیه دریافت خواهید کرد. به همراه پاداش های قبلی!


تعداد 100
200,000 تومان - نوآور سبز Green Innovator

به ازای حمایت خود، شما به عنوان حامی نسل اول در تالار افتخارات عنوان می شوید و یک تقدیرنامه دیجیتال دریافت خواهید کرد. به علاوه تمام پاداش های قبلی


تعداد 50
500,000 تومان - حافظ طبیعت Nature Defender

نام شما در بخش هایی از محیط بازی که قابل رویت برای بازیکنان باشد مثل تابلو اعلانات، دفتر یادداشت یا نامه ها درج می شود. به همراه پاداش های قبلی


تعداد 50
1,000,000 تومان - حامی جهان بی زباله

به ازای حمایت خود، شما به عنوان حامی نسل دوم در تالار افتخارات عنوان می شوید و یک تقدیرنامه دیجیتال دریافت خواهید کرد. به علاوه تمام پاداش های قبلی


تعداد 20
5,000,000 تومان - سفیر AATVR

با این حمایت، به یک شخصیت غیرقابل بازی در بازی تبدیل خواهید شد! شما به استودیوی ما دعوت می شوید تا در محل اسکن شوید. شما همچنین با تیم ملاقات خواهید کرد و فرصتی برای پرسیدن سوالات در مورد پروژه خواهید داشت. اسکان شما برای یک روز انجام خواهد شد. همچنین از شما به عنوان حامی در تیتراژ نام برده می شود.


تعداد 10