چگونه کار می‌کند

 

حامی باش چیست؟

 

حامی باش یک روش جدید جذب حمایت‌ مالی مستمر بر اساس مفهوم جمع‌آوری حمایت‌های کوچک می‌باشد. در این روش نیاز به تعریف یک کمپین نبوده و محدودیت زمان و مبلغ وجود ندارد بلکه می‌توان با ایجاد یک صفحه و معرفی ارزش‌آفرین به صورت مستمر به جذب حمایت حامیان پرداخت. 

در اینجا حمایت شوندگان افرادی هستند که با توجه به فعالیت آن‌ها جامعه ای پشت سر آن‌ها است و از آن‌ها حمایت می‌کند. به طور کلی حمایت شونندگان در حامی باش خواستار دریافت حمایت برای آنچه انجام داده یا انجام می‌دهند، هستند.

حامی باش می‌تواند به افرادی که محتوای رایگان ارائه و انتشار می دهند و بهبود کیفیت محتوای منتشر شده آن‌ها در گذر زمان کمک کند و بستری برای جذب حمایت‌های مخاطبان این افراد باشد.

 

 

چگونه کار می‌کند؟

 

در حامی باش، هر ارزش‌آفرین دارای یک صفحه در سایت می‌باشد که در آن نوع فعالیت و رویکرد خود را مشخص می‌کند و می‌تواند حمایت‌های حامیان خود را دریافت کند.

 

 

چرا حمایت می‌کنیم؟

                     

به این دلیل که می‌اندیشیم افراد ارزش‌آفرین لایق حمایت ما هستند و آنها را تشویق به ادامه و افزایش کیفیت و کمیت فعالیتشان خواهیم کرد.

 

در آخر، شاید شما با پاداشی که توسط ارزش‌آفرین در نظر گرفته شده انگیزه برای حمایت پیدا کرده باشید. در واقع، هنگامی که ارزش‌آفرین یک صفحه در سایت حامی باش ایجاد می کند می تواند لیستی از پیشنهادات منحصر به فرد به عنوان پاداش برای حامیان خود ارائه دهد.این پاداشها می تواند یک تشکر ساده ، کارت پستال و یا بسیاری دیگر از محتواهای خلاقانه دیگر باشد. در اینجا هدف اتحاد و تشکر از جامعه حامیان برای حمایت آن‌ها در نظر گرفته شده است.

 

سرانجام چرا از حامی باش استفاده کنیم؟

 

به عنوان یک حامی:

 

- شما حامی کسانی می شوید که لایق حمایت شما هستند

- شما کمک می‌کنید تا فضای اینترنت در راستای حمایت ازخلاقیت مطلوب‌تر شود

- شما با ارتقا بخشیدن به محتوا‌های خلاقانه باعث بهبود هر چه بیشتر این موارد می‌شوید

- شما به پاداشهای منحصر به فرد دست می‌یابید

 

 

 به عنوان یک ارزش‌آفرین:

 

- شما حمایت می‌شوید در راستای فعالیتی که دوستش دارید

- شما می توانید کیفیت کار خود را بهبود بخشید و مخاطبان شما افزایش خواهند یافت

- با در‌نظر‌گرفتن پاداشها، با بزرگترین حامیان، یک پیوند منحصر به فرد ایجاد می‌کنید

- شما از طریق حامی باش از افزایش حامیان خود یهره‌مند می‌شوید


 

من یک پرسش دارم، چطور پاسخ خود را دریافت کنم؟

 

به سوال شما بستگی داره :)

 

ما در اینجا یک صفحه راهنما ساخته‌ایم و سعی داشته‌ایم تا بیشتر پرسش ها را پاسخ دهیم ابتدا آن‌ها را بررسی کنید شاید پرسش شما در آنجا پاسخ داده باشیم.

اگر پاسخ خود را نیافتید می‌توانید پرسش خود را در اینجا مطرح کنید.

 

آیا این نوع دریافت حمایت‌های مالی قانونی است؟

 

بله، با توجه به قوانین روز کشور و بررسی‌های به عمل آمده قانونی است و این سایت همواره تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. می توانید بخشی از قوانین و مقررات مربوطه را در سایت ای نماد مشاهده نمایید.

 

 

درحال بارگذاری صفحه...