درباره حامی باش

 

حامی باش چیست؟

 

حامی باش یک روش جدید جذب حمایت‌ مالی مستمر بر اساس مفهوم جمع‌آوری حمایت‌های کوچک است. در این روش نیاز به تعریف یک کمپین نبوده و محدودیت زمان و مبلغ وجود ندارد، بلکه می‌توان با ایجاد یک صفحه و معرفی آن به مخاطبین به صورت مستمر به جذب حمایت مالی حامیان پرداخت. 

در اینجا حمایت شوندگان افرادی هستند که با توجه به فعالیتی که انجام می‌دهند، جامعه ای از مخاطبان آن‌ها را دنبال و حمایت می‌کنند. به طور کلی حمایت شوندگان در حامی باش به دنبال دریافت حمایت برای آنچه انجام داده یا انجام می‌دهند، هستند.

حامی باش می‌تواند به افرادی که محتوای رایگان ارائه می‌کنند  و همچنین بهبود کیفیت محتوای آن‌ها در گذر زمان کمک کند. در واقع حامی باش بستری برای جذب حمایت‌های مخاطبان این افراد است.

 

 

حامی باش چگونه کار می‌کند؟

 

در حامی باش، هر ارزش‌آفرین دارای یک صفحه در سایت می‌باشد که در آن نوع فعالیت و رویکرد خود را مشخص می‌کند و می‌تواند حمایت‌های حامیان خود را دریافت کند.

 

 

چرا حمایت می‌کنیم؟

                     

به این دلیل که فکر می‎‌کنیم افراد ارزش‌آفرین لایق حمایت ما هستند و با حمایت مالی آنها را تشویق به ادامه و افزایش کیفیت و کمیت فعالیتشان می‌کنیم.

 

علاوه بر آن ممکن است انگیزه شما از حمایت مالی که انجام می‌دهید، پاداشی باشد که توسط ارزش‌آفرین در نظر گرفته شده. درواقع هنگامی که ارزش‌آفرین یک صفحه در سایت حامی باش ایجاد می کند می تواند لیستی از پیشنهادات منحصر به فرد خود را به عنوان پاداش برای حامیان خود ارائه دهد. این پاداشها می توانند یک تشکر ساده ، کارت پستال و یا بسیاری دیگر از محتوا یا محصولات خلاقانه دیگر باشند. هدف از ایجاد پاداش، اتحاد و تشکر از جامعه حامیان برای حمایت‌های  آن‌ها است.

 

سرانجام چرا از حامی باش استفاده کنیم؟

 

به عنوان یک حامی:

 

- شما حامی کسانی می شوید که لایق حمایت شما هستند.

- شما کمک می‌کنید تا فضای اینترنت در راستای حمایت از خلاقیت مطلوب‌تر شود.

- شما با ارتقا بخشیدن به محتوای خلاقانه باعث بهبود هر چه بیشتر این کیفیت آثار می‌شوید.

- شما پاداشهای منحصر به فردی دریافت می‌کنید.

 

 

 به عنوان یک ارزش‌آفرین:

 

- شما در راستای فعالیتی که دوستش دارید، حمایت دریافت می‌کنید.

- شما می توانید کیفیت کار خود را بهبود بخشید و مخاطبانتان را افزایش دهید.

- می‌توانید با در‌نظر‌گرفتن پاداشها، با بزرگترین حامیان، یک پیوند خاص ایجاد کنید

- شما از طریق حامی باش می‌توانید حامیان بیشتری داشته باشید.


 

من یک پرسش دارم، چطور پاسخ خود را دریافت کنم؟

 

به سوال شما بستگی داره :)

 

ما در اینجا یک صفحه راهنما ساخته‌ایم و سعی داشته‌ایم تا بیشتر پرسش ها را پاسخ دهیم. لطفا ابتدا آن‌ها را بررسی کنید، شاید پرسش شما را پاسخ داده باشیم.

اگر پاسخ خود را نیافتید می‌توانید پرسش خود را در اینجا مطرح کنید.

 

آیا این نوع دریافت حمایت‌های مالی قانونی است؟

 

بله، با توجه به قوانین روز کشور و بررسی‌های به عمل آمده قانونی است و این سایت همواره تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. می توانید بخشی از قوانین و مقررات مربوطه را در سایت ای نماد مشاهده نمایید.