چگونه کار می‌کند

 

شروع در حامی باش

 

چه کسانی می‌توانند در حامی باش به جذب حمایت‌های مالی بپردازند؟

 

حامی باش برا همه کسانی که فعالیتی انجام می‌دهند قابل استفاده است مانند کسانی که در آپارات فیلم می‌گذارند، تولیدکنندگان محتوای کمدی، پادکستر‌ها، وبلاگر‌ها و تمام کسانی که جامعه حامیان آنها بخواهند آنها را بواسطه فعالیتشان حمایت مالی کنند.

 

یک اکانت بسازید، صفحه خود را با آدرس hamibash.com/YOUR_PAGE ایجاد کنید  و بگذارید حامیان شما صفحه حامی باش شما را ببینند.

 

آیا همه صفحات ایجاد شده در سایت منتشر می‌شوند؟

 

خیر. اگر از لحاظ شئونات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منافات نداشته باشند منتشر خواهند شد. در صورت عدم انتشار معلق خواهد ماند و پس از آن می‌توانند با رفع آن موارد و بررسی دوباره منتشر شوند. در اینجا هر صفحه ایجاد شده پس از بررسی منتشر می‌شود و در صورت رعایت کردن این موارد صفحه به کار خود ادامه خواهد داد. این تصمیم برای عدم انتشار موارد نامناسب گرفته شده است.

 

 

آیا برای جذب حمایت‌ها باید محتوای خود را در حامی باش منتشر کنم؟

 

خیر، شما می توانید فعالیت خود را در جایی که قبلا ارائه می‌کردید ادامه دهید اما معرفی صفحه شما در حامی باش می‌تواند در جذب حمایت ها به شما کمک کند.

 


حمایت‌ها

 

چه موقع می‌توانم حمایت های حامیان را دریافت کنم؟

 

هر زمان از شبانه روز می‌توانید حمایت‌های خود را دریافت کنید اما به صورت خودکار نیز ماهانه حمایت‌های دریافتی شما به حساب شما واریز خواهد شد (البته جمع حمایت‌ها از یک میزان حد‌اقل باید بیشتر باشد تا این کار به صورت خودکار انجام شود).

واریز خودکار ماهانه در آخرین روز هرماه انجام خواهد گرفت. در صورتیکه این روز تعطیل باشد اولین روز بعد تعطیلات این کار صورت می گیرد.

توجه داشته باشد برای دریافت مبالغ خود می بایست اطلاعات کارت شتاب خود از قبیل شماره کارت و نام درج شده بر روی کارت به صورت کامل و دقیق در بخش مربوط به پرداخت ها وارد نمایید.

به طور مثال اگر شما اطلاعات کارت شتاب خود را وارد نکرده باشید ما قادر به واریز وجوه حمایت‌های مالی شما نخواهیم بود. این وجوه در حساب شما باقی خواهند ماند و  پس از تکمیل اطلاعات کارت شتاب به صورت کامل انتقال خواهند یافت.

 

 

استفاده از این خدمات چه میزان هزینه خواهد داشت؟

 

ایجاد صفحه در حامی باش رایگان می باشد و حامی باش  فقط به میزان 5% از از حمایت های کسب شده را به عنوان هزینه نقل و انتقال پول، هزینه های سرویس دهی و پشتیبانی دریافت خواهد نمود.

 

 

ایجاد صفحه من

 

چگونه برای صفحه خودم پاداش ایجاد کنم؟

 

هدایامی‌توانید یک تجربه منحصر به فرد پیشنهاد بدهید، یک چیز سمبلیک و خاص (مانند یک دست خط تشکر شخصی و یا تشکر پست شده در شبکه اجتماعی، صدور کارت عضویت در انجمن‌ها و خیلی از موارد خلاقانه به نظر شما) که هزینه این پاداش‌ها برای شما فقط وقت و توجه شماست.

بیشتر ازپاداشهای دیجیتال استفاده کنید تا هزینه‌های جابجایی، مشکلات در آدرس‌ها، شکستگی و غیره  برای شما به وجود نیاید.

می‌توانید از پاداشهای فیزیکی نیز استفاده کنید اگر شما می‌توانید که حامی خود را ملاقات می کنید به طور مثال "به همایش یا نمایش ما بیایید و در آنجا یک لباس هواداری از ما بگیرید"

شما همچنان می‌توانید تعداد در دسترس هر پاداش را محدود کنید. به طور مثال،  اگر شما فقط 20 عدد بلیط برای یک رویداد داشته باشید می‌توانید پاداش "دعوت به نمایش من" را برای 20 حامی محدود کنید.

در آخر توصیه مهم ما به شما این است که می‌توانید از دیگر ارزش‌آفرین‌ها الهام بگیرید به راحتی نگاهی به آنها بیاندازید و ایده بگیرید.

 

 

قسمت "اهداف" برای چه بکار می‌رود؟

 

قسمت "اهداف" یک قسمت اختیاری است. این قسمت اطلاعات در مورد اهداف شما به دیگران می‌دهد و می‌تواند در آنها انگیزه برای حمایت ایجاد کند.

 

 

مدیریت صفحه من

 

آیا می‌توانم صفحه خود را تغییر داده یا کلا لغو کنم؟

 

بله، می‌توانید، مدیریت صفحه شما فقط با شماست.هنگامی که در خواست لغو شما تایید شود دکمه حمایت می کنم غیر فعال خواهد شد. در صورتی که صفحه شما تا زمانی که تمام پاداشهای قول داده شده به دست حامیان نرسد لغو نخواهد شد.

 

 

هنگامی که صفحه من ساخته شود چطور می‌توان از آن استفاده کرد؟

 

هنگامی که صفحه شما ساخته شود قابل دسترسی خواهد بود به وسیله URL یا آدرس صفحه و همچنین از قسمت صفحات ارزش‌آفرین سایت. پس شما فقط نیاز است صفحه خود را به دیگران معرفی کنید.

برای آنکه صفحه شما در صفحه اول سایت نیز به نمایش در بیاید لازم است حد اقل 5 حامی داشته باشید. پس پاداشهای جذاب بگذارید و تا می‌توانید صفحه خود را به اشتراک بگذارید که موجب جذب بیشتر حمایت حامیان شما خواهد شد.

درحال بارگذاری صفحه...