hero2

ادونچر پاد پادکست فارسی ادونچر و تجربه

ادونچر پاد پادکست فارسی ادونچر و تجربه
ساخته شده در 1400/12/05
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

Adventure & Experience
در رادیو ادونچر و تجربه قراره تجربه هامونو از موقعیت های اودنچر مختلف با هم به اشتراک بزاریم. به سفرها، کوهنوردی، بکپکینگ، سایکل توریسم و ماجراهای زندگی خواهیم پرداخت. از تجربه های علمی و عملی ماجراجویی هاصحبت میکنیم تا از زندگی روتینمون بیرون بیایم تا بتونیم زندگی کنیم. ما سعی داریم که توی رادیو ادونچر و تجربه از واقعیت‌های سیر و سفر بگیم، پوسته لوکس و رنگینش رو کنار بزنیم و کمک کنیم به سفر کردن اونجوری که واقعا شروع دید فلسفی سفر کردنه ..شما هم می‌تونید ایده و تجربه های خودتونو برای ساخت برنامه ها در اختیارمون قرار بدید.


 

چرا من در حامی باش هستم؟

شنیدن ادونچر پاد به جز کمی اینترنت و وقت و حوصله، چیز دیگری از مخاطب نمی‌خواهد. اما این موضوع کمی برای تولید کننده پادکست متفاوت است. حقیقت اینه که ساخت یک پادکست و تولید محتوای دسته اول و قابل اطمینان برای پادکسترها هزینه بره. ساخت پادکست، زمان و انرژی فراوانی را می‌طلبد و آماده‌سازی هر فصل، چیزی در حدود 150 ساعت زمان لازم دارد. جدا از این هزینه‌های خاص و ویژه‌ای نیز وجود دارند. از جمع‌آوری اطلاعات گرفته تا آماده‌سازی، از ضبط تا میکس، از طراحی لوگو تا پوستر، از خرید فضای هاست و طراحی سایت همه و همه به طور مستقیم یا غیر مستقیم هزینه‌هایی را به روی دوش پادکستر می‌گذاردکه البته تولید پادکست برای کسب درامد نیست و پادکستر با آگاهی کامل این مسیر را انتخاب کرده است و البته بنده این شانس را داشته‌ام که دوستان عزیزی بوده‌اند که در بعضی از قسمتها کمکهای فراوانی به من کرده‌اند.

این صفحه برای حمایت شما از «پادکست ادونچر و تجربه» ساخته شده است. که اگر شنیدنش را دوست دارید و اگر می‌خواهید این دوست داشتن را به ریال تبدیل کنید تا دل سازنده‌ی آن قرص و پشتش به حضورتان گرم باشد و خیلی کم فقط هزینه هایی تامین بشه برای بهتر شدن پادکست اینجا امکانی فراهم شده که بتوانید از پادکست حمایت مالی کنید. حمایت، هدیه، مشارکت، محبت، تزریق روحیه، شاید حتی نشانه‌ی رضایت از چیزی که می‌شنوید. مبلغی که پرداخت می‌کنید، اندازه‌ش مهم نیست.

ممنونم از شما. از اینکه به «پادکست ادونچر و تجربه» گوش می‌دهید و آن را به دیگران، برای زیادتر شدن تعدادمان، معرفی می‌کنید. همینکه به این صفحه آمده‌اید و صحبت من را خوانده‌اید، چه کمک ریالی بکنید و چه نه، محبت کرده‌اید و بخاطرش قدردان‌تان هستم. تاکید میکنم که شنیدن «ادونچر پاد» رایگان است و تبدیل کردن کیفیت رضایت‌تان به کمیت ریالی کاملاً اختیاری و سر لطفتان است.

با احترام، 

آرمین دهنوی

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند