hero2

اجنبی

اجنبی
ساخته شده در 1398/9/15
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

.

⚠️هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم!⚠️

نمیدونم چقدر در جریان هستید ولی هم تو SoundCloud هم تو Podbean برای اینکه نامحدود بخوای فایل آپلود کنی نیاز داری اشتراک بخری. از سال پیش تا الان من اشتراک یک ساله‌ی SoundCloud و داشتم و بخاطر همین میتونستم تا یک سال براتون فایل بذارم و شما همه‌ی قسمت‌هارو روی این پلتفرم به راحتی گوش بدید تا اینکه اشتراک تموم شد و بیشتر قسمت‌ها ناپدید شدن! نه می‌شد چیزی آپلود کرد نه شما میتونستید قسمت‌های قبلی رو گوش بدید! کلی ازتون مسیج گرفتم که چرا پاک کردی فایلارو؟ پس اجنبی کو؟ Cuz it’s me چی شد؟ دیگه آپلود نمیکنی؟ ما خیلی روی SoundCloud راحت بودیم و از این حرفا و من تو کل این چند روز داشتم با خودم کلنجار میرفتم که آیا باز عضویت بخرم رو این پلتفرم یا نه! ولی راستش اینه که برای کاری که ازش هیچ درآمدی ندارم، تا همین الانشم خیلی هزینه کردم که البته انتخاب خودم بوده! دیگه مطمئن نبودم میتونم از این بیشتر هزینه کنم! تا وقتی که یک ویدیو دیدم! توی یکی از قسمت های تد تاک Amanda Palmer در مورد هنر کمک خواستن از طرفدارها صحبت کرده بود و از همون موقع این داستان تو ذهن من بود ولی مطمئن نبودم این کار برای من جواب میده یا نه. ولی بالاخره تصمیم گرفتم که بیام از شما کمک بخوام! 
قبل از اینکه درخواستم و بگم بدونید که چه با ساپورت، چه بی ساپورت من همچنان برای شما و دل خودم تولید محتوا میکنم و دوستتون دارم! 
.
ازتون میخوام اگه اجنبی و Cuz it’s me براتون مفید بوده و دوست دارید هر دو پادکست و ساپورت کنید تا روی SoundCloud یا هر پلتفرم دیگه‌ای تمام قسمت ها رو داشته باشید، از این لینک استفاده کنید ‌و هرچقدر دوست داشتید کارو ساپورت کنید! مرسی که تا الان با من بودید و تمام کارهای منو ساپورت کردید. و مرسی از کسانی که به پادکست قراره کمک کنن. چه با ساپورت، چه بی ساپورت، من همیشه اینجام و همیشه براتون محتوای خفن تولید میکنم. بازم مرسی که تا آخر خوندید و ساپورت میکنید. 
دوستتون دارم، 
ویو❤️


من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند