درباره من:

 • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

  من سجاد سلیمانی هستم؛ موسس و میزبان پادکست اکنون. 

  این پادکست (که فیلم گفتگوهای اون هم منتشر میشه پس میشه گفت ویدئوکست هم هست!) را با هدف گفتگو با کارآفرینان؛ آدم‌های موفق و با تجربه در زندگی تجاری و فرهنگی و اجتماعی راه اندازی کردم.

  هدف من شناخت مدل ذهنی اون‌ها در زندگی؛ تماشای خلوت و افکار آنها و اینکه چطوری عمر خودشان خرج می‌کنند؟ اینها سوالاتی هست که در گفتگو با مهمان برنامه کشف میشه.


  کار اصلی من مربیگری (کوچینگ) و تدریس مدیریت زمان و برنامه ریزی است. اگر اسم منو سرچ کنید؛ سایت و روش کار من رو خواهید دید (سایت من). شاید همین تدریس مدیریت زمان باعث شده که پادکست اکنون راه اندازی بشه و داخل اون از آدم‌های دیگه درباره‌ی روش زندگی و گذران عمرشون سوال کنم.
  چرا من در حامی باش هستم؟
  پادکست اکنون توسط من تولید و منتشر میشه، خب هیچ حمایت مالی از جایی وجود نداره و از طرفی برای یک معلم و مدرس، هزینه‌ها و زمان ضبط و تدوین و انتشار زیاد هست. اینجاست که تصمیم گرفتم یک تیم کوچک برای پادکست اکنون راه‌اندازی کنم که در ضبط و تدوین و انتشار اون به من کمک کنند؛ خب این هزینه داره و من به تنهایی از هزینه‌ها برنمیام.

  اینجاست که تصمیم گرفتم «سایت حامی باش» این صفحه را بسازم تا اگر علاقمند به کمک هستید (چه داخل ایران و چه خارج از آن یا با ارز دیجیتال) از این کار من حمایت مالی کنید.

  با توجه به میزان کمک‌های دریافتی علاقمند هستم که کارهای زیر را انجام بدهم، مثلا:

  * تشکیل یک تیم علاقمند که برای شناسایی کارآفرینان موفق ایرانی و  شناساندن زندگینامه آنها به نسل جوان

  * ضبط با کیفیت فیلم‌ها و تدوین حرفه‌ای‌تر آنها برای مخاطب فارسی‌زبان

  * نوشتن کتاب یا کتاب‌هایی درباره‌ی تجربیات و مدل ذهنی میهمانان برنامه

  به باور من وقتی در این شرایط ناگوار اقتصادی و سیاسی و اجتماعی جامعه؛ یک کارآفرین ایرانی سنگی رو سنگی می‌گذارد ارزش کارش بسیار بالاست  و در نتیجه، هدف من این است با «پادکست اکنون» به خلوت این آدم‌ها برویم و از زاویه‌ی نگاه آنها، دنیای خود را تماشا کنیم.

  این هدف با کمک‌های شما بسیار زودتر محقق خواهد شد.

  سایت پادکست اکنون (و ‌گفتگوهای منتشر شده)

  آپارات - فیلم‌ گفتگوها

  یوتیوب - فیلم گفتگوها

  کست‌باکس 


  با مهر

  سجاد سلیمانی

  .

درحال بارگذاری صفحه...