hero2

پادکست آلبوم

پادکست آلبوم
ساخته شده در Invalid date
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

سلام. وقت‌تان بخیر. من بردیا برجسته‌نژاد هستم، سازنده‌ی «پادکست آلبوم» و نویسنده‌ی وبلاگهای «آل‌ب‌وم»، «سراب ساز سودا ستیز»، «دیالوگ»، «جاسوس اجاره‌ای»، «هذیانهای یک بیمار روانی»، «سینگل تراپی» و «فیلموویز». 

 

موضوع پادکست آلبوم چیست؟

هر آلبوم برای خودش قصه‌ای دارد. ماجرایی پشت آن پنهان شده و هنرمندش شرایط خاص خودش را داشته است. هر آلبوم روح و منطق و حس و حال و هوا و پیام و پیغام مختص به خود را دارد. «پادکست آلبوم» در هر قسمت سراغ معرفی یک آلبوم موسیقی می‌رود. در این پادکست من سعی می‌کنم با معرفی آرتیست و توضیح روند شکل‌گیری فعالیت و شهرتش، به نکات پنهان پشت انتشار آلبوم و بررسی تک تک آهنگهای آن بپردازم.


 

چرا من در حامی باش هستم؟

«پادکست آلبوم» رایگان است. شنیدنش به جز کمی اینترنت و وقت و حوصله، چیز دیگری از مخاطب نمی‌خواهد. اما این موضوع کمی برای پادکستر متفاوت است. ساخت پادکست، زمان و انرژی فراوانی را می‌طلبد و آماده‌سازی هر قسمت، برای پادکستی با محتوای نزدیک پادکست آلبوم، چیزی در حدود 150 تا 200 ساعت زمان لازم دارد. جدا از این هزینه‌های خاص و ویژه‌ای نیز وجود دارند. از جمع‌آوری اطلاعات گرفته تا آماده‌سازی، از ضبط تا میکس، از طراحی لوگو تا پوستر، از خرید فضای پذیرنده تا انتشار، از گرفتن غاز تا ول کردن اردک، همه و همه به طور مستقیم یا غیر مستقیم هزینه‌هایی را به روی دوش پادکستر می‌گذارد که البته همه را با جان و دل پذیرفته و با آگاهی کامل این مسیر را انتخاب کرده است. و البته بنده این شانس را داشته‌ام که دوستان عزیزی بوده‌اند که در بعضی از قسمتها کمکهای فراوانی به من کرده‌اند.

این صفحه برای حمایت شما از «پادکست آلبوم» ساخته شده است. که اگر شنیدنش را دوست دارید و اگر می‌خواهید این دوست داشتن را به ریال تبدیل کنید تا دل سازنده‌ی آن قرص و پشتش به حضورتان گرم باشد، اینجا امکانی فراهم شده که بتوانید از پادکست حمایت مالی کنید. حمایت، هدیه، مشارکت، محبت، تزریق روحیه، شاید حتی نشانه‌ی رضایت از چیزی که می‌شنوید. مبلغی که پرداخت می‌کنید، اندازه‌ش مهم نیست، در درجه اول صرف خرید فضای انتشار پادکست می‌شود (که ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین اکانت موجود در پادبین، سالیانه 108 دلار هزینه دارد) و اگر چیزی از آن باقی بماند، کمک می‌کند به تهیه تجهیزات و امکانات بهتر و در نهایت تبدیل می‌شود به دلگرمی برای من و تلاش مضاعف، از این باب که آنقدر مقبول بوده‌ای که مخاطبینت برای شنیدنت دست در جیبشان کرده‌اند.

ممنونم از شما. از اینکه به «پادکست آلبوم» گوش می‌دهید و آن را به دیگران، برای زیادتر شدن تعدادمان، معرفی می‌کنید. همینکه به این صفحه آمده‌اید و صحبت من را خوانده‌اید، چه کمک ریالی بکنید و چه نه، محبت کرده‌اید و بخاطرش قدردان‌تان هستم. تاکید میکنم که شنیدن «پادکست آلبوم» رایگان است و تبدیل کردن کیفیت رضایت‌تان به کمیت ریالی کاملاً اختیاری و سر لطفتان است.

با احترام، 

بردیا برجسته‌نژاد

 

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند