hero2

Alirezazafary

Alirezazafary
ساخته شده در 1401/12/26
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

حمایت از پروژه بیراهه نوردی شمال شرق خراسان

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من علیرضا ظفری هستم.یک جهانگرد وایرانگرد.جزو معدود گردشگرهایی هستم تو ایران که دودهه بدون توقف درحال سفر و گردشگری هستم.تو این مدت پروژه های زیادی رو به ثبت رسوندن واخرین رکوردم این بوده که بعنوان اولین ایرانی بیش از هشت هزار کیلومتر دورتادور کشورمان ایران رو با پای پیاده طی کردم.در طول سال گذشته هم رکورد جدیدی رو ثبت کردم و با طی دوهزار کیلومتر از شرق تا غرب ایران از مسیر باستانی راه ابریشم مسیر کاروانسراهای عباسی رو از مشهد تا مرز عراق با پای پیاده طی نمودم.

از ابتدای سال ۱۴۰۱ سفری رو با هدف اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در مورد بحران جدی کم آبی و تغییرات اقلیمی ای که سرزمین مادریمون ایران رو تهدید جدی می‌کنه مسیر هزار کیلومتری از معبد آناهیتا کنگاور رو تا پاسارگاد سرفراز با پای پیاده آغاز کردم که بعد از طی بیش از نیمی از مسیر متاسفانه بعلت فشارها و مشکلاتی که مافیای آب پیش روی من گذاشت،از ادامه وتکمیل این سفر باز موندم.

این روزها دوستان تو این حال بد مردم سرزمینم قصد دارم سفری بیراهه نوردی با پای پیاده در شمال خراسان تا شرق دریای خزر رو انجام بدم.ازتون می‌خوام لطفا یاریگر من در این مسیر باشید دوستان.


 

چرا من در حامی باش هستم؟

برخلاف همه جای دنیا تو ایران ما، به گردشگری اهمیت خاصی داده نمیشه واین ابزار قدرتمند توسعه تو کشور ما مورد بی مهری وبی توجهی کامل قرار گرفته.

توهمه جای دنیا برای شناسوندن پتانسیل های گردشگری کشورشون انواع واقسام حمایت ها رو انجام میدن تا افراد آدمهایی مثل من زیبایی های کشورشون رو به همه جهانیان نشون بدن اما متاسفانه اینجا...

من بدون حمایت هیچ ارگان ویا فرد خاصی به عنوان اولین ایرانی دورتادور کشورم رو با هدف معرفی جاذبه های گردشگری کشورم با پای پیاده در طی دوسال پیمایش کردم وبا شعار ایران من امن است،تونستم با گذر از هشت هزار کیلومتر مرزهای کشورم به تمام جهانیان ثابت کردم که ایران یکی از امن‌ترین وجذاب ترین کشورهای دنیا برای سفر وگشت وگذاره وبا این کار بزرگترین خدمت رو به نوبه خودم به گردشگری وتوسعه کشورم انجام دادم.من با سختی و بدون کوچکترین حمایت و کمکی این مسیر سخت رو پیمودم در صورتی که هرجای دنیا اگر کسی چنین کاری رو میخواست برای کشورش انجام بده انواع واقسام کمک ها وحمایتها به سمتش سرازیر میشد اما متاسفانه اینجا...

بعد ازاینکه از حمایت و پشتگرمی مسوولان ذیربط تا امید شدم تصمیم گرفتم از مردم سرزمینم برای رسیدن به اهدافم کمک بگیرم و اینجا بود که با تشکیل این صفحه بر آن شدم که از تمام مردم شریف سرزمینم برای حمایت وکمک به فعالیتها و پروژه هام درخواست کمک ومساعدت کنم.

من از معدود گردشگرانی هستم که خودم رو وقف توسعه زیرساختهای گردشگری کشورم کرده ام و تمام تلاشم رو میکنم تا به تمام مردم دنیا ثابت کنم که ایران من امن و زیباست.از شما بزرگواران خواهشمندم من رو تو این راه حمایت و یاری کنید.متشکرم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

10,000,000 تومان - تشکر ویژه از بالاترین حمایت کننده

با تشکر از شما حامی بزرگوار


تعداد بی نهایت