hero2

کانون باستان‌شناسی

کانون باستان‌شناسی
ساخته شده در 1399/11/10
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

تارنمای ما برساس یک ایده شخصی، دایر گردیده، و به تولید و باز نشر محتوای باستان‌شناسی می‌پردازد. این تارنما از هفتم دی‌ماه 1398 راه‌اندازی شده است،‌ و محتوایِ آن از اول خرداد ۱۳۹۹ توسط گروهی از داوطلبین تهیه، تدوین، ترجمه و بارگذاری می‌شود. و سعی خواهد شد تا حد توان محتوایِ به روز تولید و منتشر شود.
همچنین بخش برگرفته از صفحات مجازی، با اجازه کتبی از عزیزانی که مطلب را از صفحات آن‌ها باز نشر می‌کنیم، شکل گرفته است، و به همین دلیل نام این عزیزان به عنوان نویسنده درج می‌گردد. و ایشان هیچ مسئولیتی در قبال سایر مطالب منتشر شده در تارنما، و یا نحوه مدیریت آن ندارند.


چرا من در حامی باش هستم؟

مجموعه ما ایده‌های جذابی دارد،‌ از تولید اولین پادکست در زمینه باستان‌شناسی و آشنا ساختن مخاطب عمومی با مطالب باستان‌شناسی،‌ و کشفیات جدید،‌ تا انتشار الکترونیکی اولین نشریه باستان‌شناسی برای عموم مردم،‌ تا ذهنیت جامعه نسبت به باستان‌شناس و باستان‌شناسی را از گنج‌یاب به دانشمند تغییر دهیم،‌ و در حفظ و شکوفایی میراث فرهنگی ایران کوشش کنیم،‌ لازم به ذکر است که امروزه درآمد بسیاری از کشورهای دنیا از طریق گردشگری تامین می‌شود،‌و این صنعت نقش بزرگی در اقتصاد کشورهای دنیا دارد. اما در ایران هر روز شاهد تخریب آثار از سوی نهادهای حکومتی با کلیدواژه توسعه،‌ و از طرف عموم مردم برای یک شبه ثروتمند شدن،‌ هستیم.

ما تاکنون بدون کمک مالی و داوطلبانه فعالیت کرده‌ایم،‌ اما برای توسعه فعالیت‌های خود نیاز به همیاری و کمک مالی علاقمندان داریم،‌ تا با جذب نیروهای بیشتر به دنبال اهداف بزرگ خود باشیم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند