شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

 • ما یک تیم کوچک هستیم که در زمینه ساخت بازی های رایانه ای و موبایلی فعالیت میکنیم. تیم ما سال 1399 شروع به کار کرده و داریم پر انرژی جلو میریم. تعدادی بازی تاکنون تولید و منتشر کردیم که تصایر و لینک دانلودشان در پایین قرار داده شده است.


  ندای افتخار : ماشین بازی جنگی

  شما کنترل انواع وسایل نقلیه جنگی مانند تانک ، جیپ ، قایق ، کاتیوشا ، آمبولانس و کامیون  را در دست دارید و ماموریت های مختلف پیش روی شماست!

  لینک بازی : https://cafebazaar.ir/app/com.MGH.COH  بازگشت :  بازی فکری و استراتژی

  بازی بازگشت بازی فکری و مهارتی است. شما در نقش پسر‌‌‌‌ی به نام کارن به کمک 5 اتحاد تندروها ، مبارزان ، عالمان ، ادیبان و پیشگویان می روید زاکان فرمانروای تاریکی طلسم دیوار بزرگ را شکست و تمام الماس های قدرت 5 اتحاد را در گستره زمان مخفی کرد حال تمام اتحادها تلاش خود را برای پیدا کردن این الماس‌ها می کنند و به نتیجه ای نمی رسند تا اینکه پیشگویان مژده جوانی را دادند که نجات دهنده دنیا است و از طریق پورتال او را وارد دنیا پنج اتحاد کردند.

  لینک بازی : https://cafebazaar.ir/app/com.Ariyagames.Return


  بازی جای کش

  بازی جای کش داستان یک کش مو است که عاشق می شود و در این راه با لحظه های سخت روبرو می شود به او کمک کنید تا بتواند این مسیر سخت را پشت سر بگذارد.

  مزایا:


  آینده صنعت بازی سازی ایران

  هدف ما تولید بازی های با کیفیت و در سطح جهانی است. تولیداتی که تاکنون داشتیم همگی توسط نیروهای نوجوان و جوان و علاقه مند به بازی سازی ساخته شده اند. ما بازی سازها ، برای اینکه بتوانیم صنعت بازی سازی را در کشورمان تقویت کنیم ،نیازمند حمایت مردم هستیم.

  برای تولید بازی های بهتر و پیشرفت در صنعت بازی سازی ، لطفا از ما حمایت کنید

درحال بارگذاری صفحه...