hero2

Arminmoho

Arminmoho
ساخته شده در 1401/8/26
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می‌کنم؟

من آرمین هستم و در حال حاضر در اوقات فراغت خودم می پردازم به خوندن کتاب های انگلیسی و آلمانی که به شدت ازشون لذت می‌برم. هر آنچه که خوندم رو در کانال کست باکس خودم با تمام دنیا به اشتراک میذارم تا همه ازش استفاده کنن. من این کار رو در شهریور ماه سال 1398 شروع کردم و همچنان دارم ادامه میدم. به عقیده من مردم به دنیا آمده‌اند که عشق بورزند و عاشق شوند🎺


هر ماه به اندازه خرید یه قهوه گرم از من حمایت کن. همین 😊

حمایت مالی ماهیانه شما عزیزان هر چقدر هم که باشه، برای من خیلی با ارزشه و انگیزه و انرژی منو برای ادامه این مسیر بالاتر خواهد برد. مرسی که از من حمایت می کنین.


چرا من در حامی باش هستم؟

فرآیند تولید محتوا یک فرآیند زمانبر و وقت گیر هستش که نیازمند تمرکز و داشتن ابزارهای قدرتمند در این زمینه است. اهداف من تولید محتوای بیشتر و با کیفیت بهتر در آینده است. داشتن حامی مالی، می تواند به من کمک کند تا با تمرکز بیشتر روی تولید محتوای منحصربفرد، کیفیت و کمیت محتوای تولیدی را بالا ببرم. از طرفی بتوانم هزینه های وبسایت را مدیریت کرده و با حمایت مالی که از شما عزیزان دریافت می‌کنم و با خرید ابزارهای بهتر، کیفیت محتوا را به حد خیلی بهتر برسانم.

اگر بتوانم حامیان مالی مناسبی جذب کنم، بدون داشتن دغدغه مالی، میتوانم روی محتوایی که در آینده تولید خواهم کرد، بهتر و بهتر تمرکز کنم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند