hero2

آرتی‌کلاس | Articlass

آرتی‌کلاس | Articlass
ساخته شده در 1400/12/02
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

هدف آرتی‌کلاس در جلب حمایت مالی

آرتی‌کلاس با حمایت شما می‌تواند دوره‌های آموزشی مختلفی را از مدرسان انواع رشته‌های هنری خریداری و به صورت رایگان در وب‌سایت خود منتشر کند و از این طریق باعث افزایش سطح کمی و کیفی آموزش‌های رایگان هنری در سطح جامعه بشود.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

     وب‌سایت آرتی‌کلاس در شرایطی فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است که در سطح کشور تقریبا هیچ مرجع دیگری در زمینه آموزش هنر در بستر آنلاین وجود ندارد. این به آن معناست که در عرصه هنرآموزی هنوز اقدامات گسترده‌ای صورت نگرفته و شاید بتوان آرتی‌کلاس را اولین مجموعه اختصاصی آموزش هنر در ابعاد وسیع و کلان دانست. این سخن به معنای نادیده گرفتن تلاش‌ها و ارزش‌آفرینی‌های آموزشگاه‌های هنری نیست، چرا که آرتی‌کلاس حضور خود را مرهون مجموعه‌هایی می‌داند که در جای‌جای کشور مشعل هنر و هنرآموزی را روشن نگاه داشته‌اند و اگر زحمات بی‌دریغ فعالان عرصه هنر نبود، آرتی‌کلاس هم نمی‌توانست به شکل کنونی وجود داشته باشد. مقصود این است که سال‌هاست جای خالی مرجعی که به صورت غیر وابسته به مکان و زمان و با اهداف گسترده و ملی، بتواند مورد وثوق تمامی فعالان هنری قرار بگیرد و صدها هنر سنتی، مدرن و دیجیتال را در کنار یکدیگر جمع و ارائه کند و در جایگاه رسانه اختصاصی هنر، دلگرمی هنرمندان و هنردوستان را بیش از پیش گرداند، احساس می‌شود و آرتی‌کلاس مفتخر است که رسالت خود را بر مبنای تحقق این ارزش قرار داده است تا هنرمندان، مدرسان و هنرآموزان بتوانند با کمک یکدیگر در خانه اختصاصی خودشان محفلی برای آموزش برپا نمایند. با این توصیف، آرتی‌کلاس در مسیر فراهم نمودن بستری که در شأن هنر و هنرمند باشد، با موانع و محدودیت‌هایی مواجه است و حمایت جامعه هنر را برای رسیدن به این هدف، بسیار موثر و کمک‌کننده می‌داند.

   

چرا من در حامی باش هستم؟

  حمایت‌های مالی اهالی هنر، می‌تواند آرتی‌کلاس را در تحقق آرزوی دیرینه خود مبنی بر ایجاد شرایط آموزش رایگان برای اقشار آسیب‌پذیر یاری نماید تا هر کودک، نوجوان و جوان مستعدی که تنها به خاطر مشکلات مالی نمی‌تواند به یادگیری هنر بپردازد، از این طریق هنر مورد علاقه خود را فراگرفته و به درآمدزایی مشغول گردد. آرتی‌کلاس در نظر دارد در این رابطه، امتیاز ارائه آموزش‌های اساتید مختلف را از آنها دریافت نموده و دوره‌ها را به صورت رایگان در اختیار مشتاقان قرار بدهد که این امر تنها با حمایت مالی حامیان گرامی میسر می‌گردد.

     امید است که با حمایت‌های عاشقانه عاشقان هنر، آرتی‌کلاس بتواند در جایگاه مرجع آموزش هنر، نقش کوچکی در شاد کردن دل هزاران هم‌وطنی که فرصت آموزش رایگان را به دست می‌آورند، ایفا نماید و در راه پرورش هنرمندان آینده ایران‌زمین اقدام شایسته‌ای انجام بدهد، از حمایت شما سپاسگزاریم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند