hero2

رادیو اسفار | Asfar Podcast

رادیو اسفار | Asfar Podcast
ساخته شده در 1402/4/07
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

رادیو اسفار؛ سفرهایی به انتهای جهان

 

اسفار یک پروژه‌ی شخصی تک‌نفره است که از سیستان و بلوچستان می‌گوید و به‌صورت رایگان در پلتفرم‌های پادگیر قابل‌دسترس است. اسفار رایگان است و رایگان می‌ماند چون این قصه‌ها قرار است شنیده شوند.

 اینکه چه‌قدر این قصه‌ها خریدار دارند را نمی‌دانیم اما اگر می‌خواهید حامی ادامه‌دادن این پروژه باشید، اینجا بهترین جا برای حمایت از اسفار است. حمایت شما زمان بیشتری برای تحقیق، ضبط و خرید منابع برای هر اپیزود به من می‌دهد و فاصله‌ی بین انتشار هر قسمت را کم می‌کند. اما بیشتر از آن همان دلگرمیِ ادامه‌دادن و شنیده‌شدن این قصه‌هاست…

اسفار، سفرهایی است به جغرافیاهای ناپدیده‌شده، گشتن‌وگشتن در سرزمین‌هایی فراموش‌شده و یافتن قصه‌هایی از آدم‌هایی که کسی زندگی‌هایشان را به‌یاد ندارد. رادیو اسفار، نیمی مستند است، نیمی قصه، نیمی حاصل ذهن است و نیمی حاصل مشاهده واقعیت؛ یک پا در جهان واقعی داردو پایی دیگر در جهان خیال... اما چه کسی می‌تواند تفاوت خیال و واقعیت را مشخص کند؟
رادیو اسفار به دنبال آخر جهان می‌گردد و در فصل اول سفرش را در سیستان و بلوچستان شروع می‌کند؛ سفرهایی از سیستان به بلوچستان، گشت‌وگذارهایی در زاهدان و قصه‌هایش تا بلوچستان و آدم‌هایش... از تاریخ و اسطوره و ادبیات و خاک و باد.
 

اگر رادیو اسفار را گوش می‌دهید و می‌خواهید حامی این پادکست باشید، از طریق این صفحه می‌توانید مستقیماً ما را حمایت کنید. 

 

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند