شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

  • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

    سنا هستم. تولید کننده ویدیو و محتویات آموزشی با تجربه طولانی در آشپزی ایرانی، ترکی و هندی. خودآموخته در زمینه محصولات پوستی طبیعی و دستساز. ویدیوهای من شامل آشپزیهای عالی، ترفندها، نکات و تجارب شخصی من در لایف استایل، ولاگ، نسخ باستانی و محصولات پوستی طبیعی دستساز است. سعی هر چه بیشتر دارم که با محتویات مفید اجتماعمون رو هرچه بیشتر به سمت زندگی طبیعی و سالم سوق دهم و پیوند ضعیف شده انسانهای امروز با زندگی سنتی و متدهای طبیعی که اجداد ما از آن بهره برده اند را دوباره زنده کنم و مستحکم کنم. 


    محتویات من سعی بر این دارد که تک تک افراد بتوانند با بهره از طبیعت اطراف و مواد و محصولات طبیعی بیشترین نیازهای زندگی خود را بصورت دستساز خود برطرف کنند و کمتر وابسته به تولیدات انبوه شیمیایی و مصنوعی که در زندگی امروزه اطراف ما را پر کرده باشند تا بتوانند از زندگی سالمتر و شادتری بهره ببرند. از رسپیهای مختلف گرفته تا محصولات دستساز گیاهی و طبیعی برای پوست و بدن و نسخه های باستانی سنتی اجدادی که کم کم به دست فراموشی سپرده میشوند. 


    چرا من در حامی باش هستم؟

    تهیه محتویات آموزشی مستلزم وقت و هزینه زیادی میباشد. از تهیه تجهیزات مدرن برای تولید با کیفیت گرفته تا ضبط ویدیوها و وسایل مورد نیاز و مواد مورد نیاز برای تولید هر ویدیو و تهیه تجهیزات نرم افزاری و اینترنتی و ادیت کردن و آپلود ویدیوها. تولید محتوا در پلت فرمهای آشپزی با سنا بصورت منظم و مرتب انجام میپذیرد و شما شاهد محتوای جدید آموزشی هر یک روز درمیان هستید.  در کنار هزینه های سخت زندگی امروز و مشغله های بسیار زیاد ناشی از زندگی ماشینی امروزه، آماده کردن این نوع محتوا بصورت منظم برای بیننده ها بسی دشوار میباشد و بدون شک من نیازمند حمایت از طرف دوستان و طرفداران خود هستم. باعث افتخار خواهد بود اگر دوستان عزیز سهمی در توسعه این تصمیم بزرگ در کنار من داشته باشند و مرا در این را یاری کرده تا بتوانیم شاهد گسترش و رشد این هدف برای تمام فارسی زبانان دنیا بوده و نسلهای آینده روزی بتوانند از این محتویات ارزشمند بهره مند شوند و ما را به نیکی یاد کنند.  

درحال بارگذاری صفحه...