hero2

آشپزی با سنا Ashpazi ba Sana

آشپزی با سنا Ashpazi ba Sana
ساخته شده در 1400/2/01
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

سنا هستم. تولید کننده ویدیو و محتویات آموزشی با تجربه طولانی در آشپزی ایرانی، ترکی و هندی. خودآموخته در زمینه محصولات پوستی طبیعی و دستساز. ویدیوهای من شامل آشپزیهای عالی، ترفندها، نکات و تجارب شخصی من در لایف استایل، ولاگ، نسخ باستانی و محصولات پوستی طبیعی دستساز است. سعی هر چه بیشتر دارم که با محتویات مفید اجتماعمون رو هرچه بیشتر به سمت زندگی طبیعی و سالم سوق دهم و پیوند ضعیف شده انسانهای امروز با زندگی سنتی و متدهای طبیعی که اجداد ما از آن بهره برده اند را دوباره زنده کنم و مستحکم کنم. 


محتویات من سعی بر این دارد که تک تک افراد بتوانند با بهره از طبیعت اطراف و مواد و محصولات طبیعی بیشترین نیازهای زندگی خود را بصورت دستساز خود برطرف کنند و کمتر وابسته به تولیدات انبوه شیمیایی و مصنوعی که در زندگی امروزه اطراف ما را پر کرده باشند تا بتوانند از زندگی سالمتر و شادتری بهره ببرند. از رسپیهای مختلف گرفته تا محصولات دستساز گیاهی و طبیعی برای پوست و بدن و نسخه های باستانی سنتی اجدادی که کم کم به دست فراموشی سپرده میشوند. 


چرا من در حامی باش هستم؟

تهیه محتویات آموزشی مستلزم وقت و هزینه زیادی میباشد. از تهیه تجهیزات مدرن برای تولید با کیفیت گرفته تا ضبط ویدیوها و وسایل مورد نیاز و مواد مورد نیاز برای تولید هر ویدیو و تهیه تجهیزات نرم افزاری و اینترنتی و ادیت کردن و آپلود ویدیوها. تولید محتوا در پلت فرمهای آشپزی با سنا بصورت منظم و مرتب انجام میپذیرد و شما شاهد محتوای جدید آموزشی هر یک روز درمیان هستید.  در کنار هزینه های سخت زندگی امروز و مشغله های بسیار زیاد ناشی از زندگی ماشینی امروزه، آماده کردن این نوع محتوا بصورت منظم برای بیننده ها بسی دشوار میباشد و بدون شک من نیازمند حمایت از طرف دوستان و طرفداران خود هستم. باعث افتخار خواهد بود اگر دوستان عزیز سهمی در توسعه این تصمیم بزرگ در کنار من داشته باشند و مرا در این را یاری کرده تا بتوانیم شاهد گسترش و رشد این هدف برای تمام فارسی زبانان دنیا بوده و نسلهای آینده روزی بتوانند از این محتویات ارزشمند بهره مند شوند و ما را به نیکی یاد کنند.  

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

10,000 تومان - نسخه دیجیتالی کتاب چاشنی و پیش غذای هندی

یک کتابچه کوچیک و جالب برای معرفی چند پیش غذا و چاشنی خارق العاده و خوشطعم به منوی غذاییتون.  این چاشنیها و پیش غذاهای هندی که با دقت برای شما انتخاب شده طعمی جادویی و لایت داره که امکان نداره کسی بخوره و عاشقش نشه. عالی برای هر نوع دورهمی و مهمانی.


تعداد بی نهایت
20,000 تومان - نسخه دیجیتالی کتاب سبزیها در انواع رسپیهای ایرانی

به نظرم این کتابچه جالب نمونه ای نداره. چرا تا حالا کسی به فکرش نرسیده بود که انواع سبزیهای مورد نیاز در غذاهای ایرانی رو لیست کنه؟  از اونجا که غذاهای ایرانی هرکدام شامل انواع سبزیهای مختلف میشوند و شاید تمام این سبزی ها بر هر نوع غذا در ذهن نماند، در این کتاب همه نوع سبزی در تمام غذاهای ایرانی لیست شده و معادل استفاده سبزی خشک آن نیز حساب شده. شامل کوکوها، کوفته ها، خورشتها، آشها، سوپها و غیره


تعداد بی نهایت
50,000 تومان - دریافت یکی از ویدیوهای مربوط به محتوای خاص

در کانال آشپزی با سنا سری ویدیوهای محتوای خاص برای اعضای ویژه کانال تولید میشود که این محتوا در قبال پرداخت مبلغی بصورت ماهیانه قابل دسترسی میباشد. این محتوا شامل موارد ویژه بزرگسالان و بسیار خاص میباشد. با کمک مالی ۵۰۰۰۰ تومان ویدیوی منتخب شما از هایلایتهای اینستاگرام آشپزی با سنا به موبایل شما ارسال خواهد شد.


تعداد بی نهایت
100,000 تومان - دریافت تمام ویدیوهای مربوط به محتوای خاص

در کانال آشپزی با سنا سری ویدیوهای محتوای خاص برای اعضای ویژه کانال تولید میشود که این محتوا در قبال پرداخت مبلغی بصورت ماهیانه قابل دسترسی میباشد. این محتوا شامل موارد ویژه بزرگسالان و بسیار خاص میباشد. با کمک مالی ۱۰۰۰۰۰ تومان تمام ویدیوهای تولیدی در محتوای خاص حساب آشپزی با سنا به موبایل شما ارسال خواهد شد.


تعداد بی نهایت