hero2

رادیو آویژ | AvizhRadio

رادیو آویژ | AvizhRadio
ساخته شده در 1399/8/27
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

رادیو آویژ؟

رادیوآویژ مسیری است برای بازفهم معماری، و در این مسیر به واسطه‌ی مدیوم پادکست همراه هم خواهیم بود.

در حال حاضر رادیوآویژ در دو بخش SYNTHESIS و SYNOPSIS ارائه میشود که در بخش اول سعی میکنیم تا از طریق گفت و گو با افراد صاحب نظر، در مورد معماری بیشتر بدانیم و در بخش دوم رسیدن به این هدف را با خوانش مقالات مهم تئوری معماری و بازگو کردن خلاصه ی آنها، دنبال میکنیم.

شما میتوانید رادیوآویژ را از طریق پادگیرهای مختلف نظیر Castbox، Spotify، Google podcasts، Apple Podcasts، Shenoto گوش بدید و از طریق Instagram، Twitter و Telegram فعالیت ما را دنبال کنید.


حمایت از ما چه چیزی را تغییر میدهد؟

برای ما، یعنی تعدادی از دغدغه مندان معماری که از قضا در محیط آموزشی ایران تحصیل کرده‌ایم، رادیوآویژ به منزله تعهد به دیسیپلین معماری و حفظ امید در دل خود و دوستانمان است، آن هم در زمانی که در شرایط اسفناکی از لحاظ مختلف منجمله آموزش معماری به سر میبریم. به همین دلیل، از روز نخست این فعالیت تا به حال، انگیزه‌ی اصلی ما شوق یادگیری و کمک به گسترش دانش بوده و هست، و همیشه سعی بر این داریم که استقلال مالی و وجهه پژوهشی این فعالیت را حفظ کنیم و کاملا عام المنفعه و با سرمایه محدود شخصی این روند را ادامه داده‌ایم.
حمایت مادی از رادیوآویژ بی شک سهم به سزایی در سر پا نگه داشتن این اهتمام خواهد داشت و به ما در اموری که صرفا با انگیزه و نیت خوب پیش نمی روند کمک شایانی خواهد کرد. بنابراین امیدواریم که حامی باشید. :)

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند